Partnerzy serwisu:

Złoty Pociąg Istnieje – nowa promocja PKP Intercity. Bilety na ekspresy od 29 zł

Rynek Kolejowy 20.01.2016 685

Złoty Pociąg Istnieje – nowa promocja PKP Intercity. Bilety na ekspresy od 29 zł
Fot. Marcin Marek/FB
Złoty Pociąg istnieje – to nowa akcja promująca podróże expressami PKP Intercity. Do końca lutego bilety na przejazdy w 200 wybranych pociągach można nabyć już od 29 zł. Promocyjnej sprzedaży biletów towarzyszyć będą dodatkowe wydarzenia, w których uczestnicy mogą wygrać 2 sztabki złota i inne nagrody.
Od 18 stycznia do 29 lutego w 200 wybranych pociągach ekspresowych – Express InterCity Premium (Pendolino) i Express InterCity – pasażerowie mogą kupować bilety już od 29 zł. Z promocji skorzystają podróżujący m.in. z Warszawy do Trójmiasta, Krakowa, Katowic, Poznania, Szczecina czy Wrocławia. Oferta obowiązuje przy przejazdach klasą 2. i jest dostępna w tradycyjnych kasach, przez stronę internetową przewoźnika (intercity.pl) oraz aplikacje (IC Mobile Navigator, SkyCash). Połączenia objęte promocją oznaczone są w systemie sprzedaży dedykowaną ikoną Złotego Pociągu.

– Uruchamiamy kolejną akcję promocyjną. Tym razem w sprzedaży pojawi się ponad 65 tys. biletów, których ceny zaczynają się już od 29 zł. Promocją objęta jest cała klasa druga w 200 wybranych pociągach ekspresowych, w tym Pendolino. Warto wybrać nasze pociągi w drodze na ferie czy np. zimowy weekend w Krakowie. Zapraszamy naszych pasażerów do poszukiwania Złotego Pociągu w PKP Intercity – mówi Jacek Leonkiewicz, prezes zarządu PKP Intercity.

Promocji towarzyszyć będą dwie akcje specjalne. 22 stycznia na Dworcu Centralnym w Warszawie każdy będzie mógł wcielić się w rolę poszukiwacza złota. PKP Intercity umieści na dworcu 200 naklejek Złotego Pociągu. Osoba, która zrobi zdjęcia największej ich liczbie otrzyma wyjątkową nagrodę główną – sztabkę złota w kształcie pociągu.

Komu nie uda się zdobyć pierwszej sztabki, będzie miał jeszcze jedną szansę. Na czas trwania promocji 5 lokomotyw PKP Intercity zmieni barwy – zostaną oklejone na złoto. Lokomotywy prowadzić będą m.in. pociągi ekspresowe objęte promocją. Osoba, która zrobi im najlepsze zdjęcie i zgłosi je na stronę intercity.pl/zlotypociag również ma szansę na sztabkę złota.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rozkład jazdy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony