Partnerzy serwisu:

Złapali grafficiarzy. Do 5 lat za zniszczenie pociągu KM

inf. prasowa KPP Grójec 09.02.2017 1,2k

Złapali grafficiarzy. Do 5 lat za zniszczenie pociągu KM
(rozpikselowanie celowe - RK)Fot. KPP Grójec
Policjanci z grójeckiej patrolówki zatrzymali kobietę i trzech mężczyzn za namalowanie na pociągu graffiti. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Jak informuje policja, w nocy z 2 na 3 lutego br. w Warce doszło do uszkodzenia mienia. Nieznani sprawcy za pomocą farb w puszkach dokonali pomalowania wagonów pociągu poprzez naniesienie różnego rodzaju napisów oraz kolorowej grafiki.

Niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia oficer dyżurny grójeckiej komendy na miejsce skierował patrol prewencyjny. Penetrując teren, policjanci w Jasieńcu zatrzymali do kontroli samochód osobowy, którym poruszały się cztery osoby, trzech mężczyzn oraz kobieta w wieku 23-33 lata. W trakcie czynności w Fiacie Seicento ujawniono puste puszki po farbach w sprayu.

Podejrzenia funkcjonariuszy wzbudziło zachowanie młodych ludzi, którzy nie potrafili w sposób jednoznaczny określić skąd i dokąd się poruszają oraz w jakim celu posiadają farby. Wszyscy zostali zatrzymani. W samochodzie zabezpieczono również sprzęt elektroniczny na którym znajdują się nagrania mężczyzn wykonujących graffiti. Następnego dnia zatrzymani przyznali się do uszkodzenia wagonu kolejowego. Trwają czynności zmierzające do ustalenia, czy dopuścili się podobnych przestępstw w innych miejscowościach.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony