Partnerzy serwisu:

Zbliża się korekta rozkładu, więc PKP IC nie sprzedaje biletów

Jakub Madrjas 14.08.2018 9,9k

Zbliża się korekta rozkładu, więc PKP IC nie sprzedaje biletów
Fot. Mariusz Tuszyński, SM42.pl
Kolejna korekta rozkładu jazdy nastąpi już drugiego września. Po raz kolejny PKP Intercity było zmuszone wstrzymać sprzedaż biletów na część pociągów. 
Drugiego dnia sierpnia, czyli na miesiąc przed wejściem w życie korekty rozkładu jazdy, PKP Intercity wstrzymało sprzedaż biletów na kilkadziesiąt pociągów na daty odjazdu od dnia 2 września, czyli od wejścia w życie korekty. 

– Wstrzymana sprzedaż związana jest z korektą. Aktualizowane na bieżąco informacje o dostępności pociągów są publikowane na stronie internetowej PKP Intercity – poinformowała "RK" Anna Zakrzewska z biura prasowego przewoźnika. 

PKP IC stopniowo przywracało sprzedaż biletów na te wcale nie tak odległe – w porównaniu z przewoźnikami lotniczymi czy autobusowymi – terminy. Dziś odblokowana została kolejna partia pociągów i biletów nie można nabyć tylko na pociągi TLK 35170 Karpaty relacji Zakopane – Gdynia Główna i IC 15153 Lazur relacji Łódź Fabryczna – Gdynia Główna, i tylko dla stacji Modlin i Nowy Dwór Mazowiecki. 

Sytuacja z blokadą sprzedaży biletów w związku ze zbliżającą się korektą rozkładu jazdy i brakiem ostatecznych informacji o rozkładzie ze strony PKP PLK powtarza się w tym roku po raz kolejny.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony