Partnerzy serwisu:

Zaproszenie na Ogólnopolską Konferencję Naukową na Uniwersytecie Śląskim

Jakub Madrjas 18.03.2019 10

Zaproszenie na Ogólnopolską Konferencję Naukową na Uniwersytecie Śląskim
Rys. PKP PLK
W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Rynek kolejowy – prawne i ekonomiczne instrumenty regulacji sektora transportu kolejowego. Liberalizacja sektora przewozów pasażerskich, a doświadczenia sektora przewozów towarowych”, która odbędzie się 9 kwietnia 2019 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
Organizatorami są Koło Naukowe Prawa Konkurencji i Regulacji Sektorowych IUS PUBLICUM, Polska Fundacja Prawa Konkurencji i Regulacji Sektorowych IUS PUBLICUM, Instytut Prawa Gospodarczego oraz Akademia WSB.
Celem wydarzenia jest poznanie procesów liberalizacji zachodzących w sektorze pasażerskich przewozów kolejowych oraz porównanie ich z doświadczeniami sektora przewozów towarowych. Uczestnicy konferencji zarówno z prawnego, jak i ekonomicznego punktu widzenia przedstawią zachodzące w transporcie kolejowym zmiany.

Udział w Konferencji potwierdzili już m.in. Ignacy Góra (Prezes Urzędu Transportu Kolejowego), Tadeusz Ryś (Przewodniczący Państwowej Komisji Badania Wypadków Kolejowych), Wojciech Dinges (Prezes Kolei Sląskich sp. z o.o.), czy Mirosław Chaberek (Rada Nadzorcza PKP S.A.), jak również przedstawiciele władz publicznych, przewoźników kolejowych i zarządców infrastruktury oraz środowisk akademickich.

Zgłoszeń udziału biernego w Konferencji można dokonywać tutaj.

Szczegółowych informacji o konferencji udziela organizator pod adresem e-mail: k.naukowe.iuspublicum@gmail.com

Udział w konferencji jest bezpłatny, a każdy uczestnik otrzyma po konferencji certyfikat potwierdzający wzięcie udziału.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony