Partnerzy serwisu:

Zamieszki przed meczem w Warszawie utrudniły powroty z pracy

ZTM Warszawa/Rynek Kolejowy/Gazeta Wyborcza 13.06.2012 102

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
Komentarze:
2012-06-13 10:06:54 Autor: zenek
---.dynamic.gprs.plus.pl
Na odwozówce na lotnisko chrzest bojowy przeszedł 35WE.
2012-06-13 10:36:44 Autor: R. W. O.
---.222.99.94
Winowajcą tego skandalicznego zamieszania (nie do końca można przewidzieć jego reperkusje międzynarodowe) jest, utrzymywany z naszych podatków wysoki urzędnik, który wydał absurdalne zezwolenie. Jeśli mają być wyciągane jakiekolwiek konsekwencje to powinno się od tego zacząć.
Brawa dla kolejarzy.
2012-06-13 11:15:05 Autor: wixip
---.ip.netia.com.pl
Nie było zezwolenia, bo nie było wniosku nawet. A niezależnie, czy by zgoda była czy nie (oficjalna), to oni i tak by się zebrali i by przeszli, przecież nie zmusisz, żeby szli oddzielnie innymi mostami ani normalnych kibiców obu drużyn ani kiboli, którzy tylko czekali żeby się gdzieś ustawić.
Ĺťycie nie znosi próżni. Jakby się nie potłukli na moście, to by się rozprawili po meczu, choćby na przystanku Stadion albo w Centrum - dla kiboli miejsce nie ma znaczenia. Liczy się efekt. Od siebie powiem, że w Centrum widziałem całkiem sporo podpitych \"karków\" którzy raczej nie przyszli kibicować Polsce, tylko co najwyżej swoim klubom (niekoniecznie warszawskim) i których celem na ten wieczór było spuszczenie łomotu \"ruskim\" dla zasady. Po drugiej stronie barykady trochę mniej takich ludzi, ale ich w ogóle było mało, efekt rażenia mały.

Myślę, że alternatywą była ustawka Polonia - Legia. Ot, tak po prostu (po meczu Polska - Grecja takie bójki się zdarzały). A tak wytłukli się wspólnie na moście.
2012-06-13 11:48:50 Autor: podatnik
---.cable.smsnet.pl
jarosław k. i zadymiarze z solidarności dają przykład pseudokibolom !!!!!!!!!!!!!
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony