Partnerzy serwisu:

Zakończenie „Lata z Parowozami” w Stacji Muzeum

inf. prasowa 14.09.2017 1,3k

Zakończenie „Lata z Parowozami” w Stacji Muzeum
Fot. Lato z Parowozami
Już 16 września dawny dworzec Warszawa Główna znów wypełni para i dym. Będzie tak za sprawą organizowanego przez Stację Muzeum i PKP Cargo S.A. wydarzenia pt. „Zakończenie Lata z Parowozami”, którego główną atrakcją będzie pociąg retro, prowadzony przez parowóz Ty42-107 ze Skansenu Taboru Kolejowego w Chabówce. Tego dnia pociąg retro dwukrotnie wyruszy w podróż do Piaseczna i z powrotem. Pierwszy odjazd jest zaplanowany o godz. 9:52, drugi o godz. 13:42. Podczas postoju w Piasecznie będzie możliwość zwiedzenia tamtejszej kolejki wąskotorowej.
Nie zabraknie także innych atrakcji, takich jak animacje dla dzieci czy otwarcie jednostek taboru, które na co dzień są niedostępne dla odwiedzających. Wstęp tego dnia do Stacji Muzeum będzie wynosił tylko 6 zł.

Bilety na przejazd pociągiem retro w obie strony w cenie 40,00 zł Bilet Normalny oraz 20,00 zł Bilet Ulgowy - do nabycia w kasie Stacji Muzeum (tel. 22 620 04 80 wew. 119; e-mail: kasa@stacjamuzeum.pl). Dzieci do lat 4-ech bez miejscówki jadą za darmo wraz z opiekunami. Pełen rozkład oraz dodatkowe informacje znajdują się na stronie www.stacjamuzeum.pl.

Organizatorami wydarzenia są:
Stacja Muzeum (jednostka Samorządu Województwa Mazowieckiego współprowadzona razem z Polskimi Kolejami Państwowymi S.A.)
PKP CARGO S.A.

Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem przez :
Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika
Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisława Lisa

Partnerami wydarzenia są: Wawerskie Centrum Kultury, Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Piaseczyńsko-Grójeckie Towarzystwo Kolei Wąskotorowej, Skansen Taboru Kolejowego w Chabówce, PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., PKP Energetyka S.A., „Koleje Mazowieckie – KM sp. z o.o., Tomek i Przyjaciele.

Partnerami medialnymi wydarzenia są: TVP3 Warszawa, Polskie Radio RR w Warszawie „Radio Dla Ciebie” S.A., Rynek Kolejowy i Kurier Kolejowy.

Informacje o wydarzeniu na stronach Organizatora.PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony