Partnerzy serwisu:

Za dwa złote pociągiem po Opolu. Dziesiąte miasto w ofercie biletu miejskiego PR

Jakub Madrjas 12.06.2016 259

Za dwa złote pociągiem po Opolu. Dziesiąte miasto w ofercie biletu miejskiego PR
Fot. Marek Proszak
Od niedzieli Opole dołączy do miejscowości objętych ofertą „Bilet Miejski” Przewozów Regionalnych. Bilety za przejazd po mieście będą kosztować dwa złote.
W ofercie Bilet Miejski pasażerowie mogą skorzystać z przejazdów w pociągach Regio na podstawie biletów jednorazowych w dowolnej relacji pomiędzy stacjami położonymi w tej samej miejscowości. W Opolu będą to stacje i przystanki: Opole Główne, Opole Zachodnie, Opole Wschodnie, Opole Gosławice, Opole Groszowice oraz Opole Grotowice.

To już dziesiąte miasto objęte Biletem Miejskim przewoźnika. Oprócz tego w ofercie są też Chełm i Lubartów (bilet kosztuje 1,5 zł) oraz Kędzierzyn-Koźle, Krasnystaw, Lublin, Łuków, Puławy i Zamość (bilety po 2 zł). Najtańsze są bilety na przejazd po Świdniku – tylko za 1 zł. Co warte podkreślenia, od tych opłat udzielane są jeszcze ulgi ustawowe.

Co ważne, już od 1 kwietnia posiadacze biletów okresowych komunikacji miejskiej mogą bez dodatkowych opłat korzystać z pociągów Przewozów Regionalnych w granicach administracyjnych Opola. Więcej na ten temat piszemy tutaj. Podobną ofertą jest np. wprowadzony niedawno Bilet Gnieźnieński na pociąg i komunikację miejską, o którym można przeczytać tutaj.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony