Partnerzy serwisu:

Z tarczą czy na tarczy?

Łukasz Malinowski 04.05.2020 6

Z tarczą czy na tarczy?
fot. ZDG TOR
W wyniku pandemii PKB Polski spadnie w 2020 roku przynajmniej o 3%, ale niektóre branże – handel, gastronomia i transport mogą być dotknięte jeszcze bardziej. W sposób nieunikniony przełoży się to na zmniejszenie popytu, ograniczenie indywidualnych dochodów i budżetów inwestycyjnych samorządów czy oszczędności na szczeblu państwowym.
Dokładne konsekwencje dla poszczególnych organizacji i przedsiębiorstw trudno określić, ponieważ nieznane są jeszcze ostateczne rozmiary pandemii, efekty rozmrażania gospodarki, ale jedno jest pewne – niepewność, zmiana i trudne decyzje na trwałe zagoszczą w wielu firmach.

Na trudne czasy oferujemy naszym partnerom Tarczę TOR, obejmującą usługi doradcze z zakresu prawa, finansów, zarządzania organizacją a także komunikacji kryzysowej i public affairs. W poszczególnych obszarach zapewniamy wsparcie najlepszych ekspertów z doświadczeniem na rynkach międzynarodowych i polskim, którzy potrafią połączyć umiejętności analityczne ze znajomością realiów biznesowych i zarządzaniem wielotysięcznymi zespołami ludzkimi.

Zespół Doradców Gospodarczych TOR jest jedną z najbardziej doświadczonych polskich firm doradczych działających na rynku mobilności, transportu i infrastruktury. Dla naszych Klientów pozyskaliśmy ponad 8 miliardów złotych środków unijnych, prowadziliśmy zakończone sukcesem procesy transformacji i restrukturyzacji. Wspieraliśmy procesy IPO i pozyskiwania prywatnych jak i publicznych inwestorów. Więcej informacji na stronie TOR oraz w prezentacji.
PARTNERZY DZIAŁU
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Koronawirus a transport