Partnerzy serwisu:

Z PKP Intercity po Warszawie, Bydgoszczy albo Trójmieście za 4 złote!

Michał Szymajda 06.05.2022 8,3k

Z PKP Intercity po Warszawie, Bydgoszczy albo Trójmieście za 4 złote!
Fot. ms (zdjęcie ilustracyjne)
PKP Intercity wraz ze zmianą w cenniku wprowadza znakomitą ofertę dla pasażerów w aglomeracjach. Podróż między Gdańskiem a Gdynią, między warszawskimi stacjami, czy w Bydgoszczy może być tańsza niż koleją miejską, a przy tym szybsza.
PKP Intercity chce zagospodarować do tej pory niezagospodarowane przestrzenie w swojej działalności. Jedną z nich jest ruch wewnątrz aglomeracji. Choć pociągi przewoźnika średnio co kilkanaście minut w ciągu dnia przemieszczają się np. po aglomeracji trójmiejskiej, górnośląskiej czy warszawskiej, to podróż nimi była nieopłacalna. Teraz ma się to zmienić.

W sprzedaży pojawiła się cała masa biletów, dzięki którym w bardzo krótkim czasie możemy np. przemieścić się z Warszawy Wschodniej do Centralnej lub Zachodniej, płacąc za to tylko 4 złote lub, w klasie 1, zaledwie 9 złotych. Dostępne są w każdych terminach. Bardzo dużo biletów w takiej cenie jest dostępnych także na trasie Gdańsk Główny – Gdynia Główna i w relacjach z obu tych miast do stacji pośrednich, np. do Sopotu. Oczywiście częstotliwość kursowania pociągów PKP Intercity jest niższa niż SKM, ale w określonych przypadkach przejazd pociągiem PKP Intercity może być bardzo dobrą alternatywą.Co więcej – bilety dostępne są nie tylko w aglomeracji warszawskiej czy trójmiejskiej. – Znacznie niższe ceny za przejazdy w ramach aglomeracji to efekt wprowadzenia zmian cennikowych w pociągach ekonomicznych. Tańsze bilety dostępne są również na połączenia np. w Katowicach, Bydgoszczy, Wrocławiu, Łodzi czy Lublinie (gdzie niedawno powstała nowa stacja) – napisała Marta Ziemska z biura prasowego PKP Intercity.Tanie bilety pojawiły się sprzedaży w związku ze zmianami taryfowymi przewoźnika, o których piszemy w tekście: "Nowa taryfa PKP Intercity. Mnóstwo biletów za 19 złotych!".


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony