Partnerzy serwisu:

Z okazji 50-lecia Interrail zwiedzaj Europę aż 50% taniej

Redakcja/inf. pras. 07.05.2022 3,7k

Z okazji 50-lecia Interrail zwiedzaj Europę aż 50% taniej
Fot. PKP Intercity
Od 6 do 10 maja można nabyć bilety Interrail Global Pass o 50% taniej!
Bilet Interrail łączy Europę już od 1972 roku. Oferta została stworzona z myślą o młodych europejczykach i miała na celu ułatwienie wymiany kulturowej i wartości europejskich. Promowała przyjaźń między przedstawicielami różnych narodowości i swobodę podróży. Dzisiaj bilet Interrail umożliwia dotarcie koleją do ponad 40 000 destynacji w 33 krajach, a dzięki aplikacji mobilnej podróżowanie stało się jeszcze łatwiejsze. Interesujące połączenia można odszukać i łatwo dodać do swojego biletu w zaledwie kilku kliknięciach.

W ramach obchodów 50-lecia bilety Interrail Global Pass o ważności 1, 2 lub 3 miesiące dla klasy 1. i 2. nabyć można w cenie o 50% niższej od ceny regularnej. Oferta promocyjna dostępna będzie w kasach PKP Intercity oraz na stronie Interrail.eu od 6 do 10 maja 2022 r.

Teraz w kasach PKP Intercity możliwe jest nabycie biletów również w wersji mobilnej, która umożliwia elastyczne zarządzanie podróżą oraz podjęcie decyzji o pierwszym dniu podróży aż do 11 miesięcy od daty zakupu.

Bilety zakupione w promocji nie podlegają zwrotom i wymianie.

Szczegóły na temat warunków korzystania z biletów Interrail oraz pełną ofertę można znaleźć w zakładce Interrail.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rozkład jazdy
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony