Partnerzy serwisu:

XI Kongres Kolejowy już niebawem!

TOR Konferencje 03.11.2021 472

XI Kongres Kolejowy już niebawem!
fot. Pixabay
Kongres Kolejowy to od lat największe biznesowe spotkanie dedykowane branży kolejowej w Polsce. Od wielu edycji Kongres jest przestrzenią merytorycznej dyskusji w gronie czołowych polskich, jak również zagranicznych ekspertów. Tegorocznemu wydarzeniu, oprócz spotkania w formule tradycyjnej, towarzyszyć będzie także transmisja na żywo za pośrednictwem portalu rynek-kolejowy.pl.
Jak co roku, w gronie uczestników i prelegentów, będziemy gościli najważniejsze osobistości branży kolejowej, na czele z ministrem infrastruktury, p. Andrzejem Adamczykiem, i Prezesem Urzędu Transportu Kolejowego – dr. Inż. Ignacym Górą. Kongres, poprzez wystąpienie online, otworzy p. Adina Valean, Europejska Komisarz ds. transportu, reprezentująca Komisję Europejską. Udział w wydarzeniu potwierdzili również prezesi czołowych spółek przewozowych i przemysłu kolejowego, jak również przedstawiciele świata nauki i branżowych stowarzyszeń.
W 2021 roku tematyka Kongresu skupi się na takich kwestiach jak: sytuacja branży kolejowej w obliczu kolejnej fali pandemii, plany inwestycyjne na kolei, technologie wodorowe w kolejnictwie, problematyka efektywności energetycznej, czy wyzwania dla przewozów towarowych i kolei regionalnych. Nie zapominamy również o kwestiach bezpieczeństwa na kolei.

Szczegółowy program i możliwość rejestracji dostępne są na stronie: kongreskolejowy.pl

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony