Partnerzy serwisu:

Xbox i czytnik ebooków do wygrania w konkursach Europejskiego Roku Kolei

inf. pras 23.11.2021 522

Xbox i czytnik ebooków do wygrania w konkursach Europejskiego Roku Kolei
fot. Xbox
Odwiedzając profil Europejskiego Roku Kolei na Instagramie można wziąć udział w ciekawych konkursach i wygrać atrakcyjne nagrody - zachęca Urząd Transportu Kolejowego.
UTK promuje kolej jako bezpieczny, wygodny i ekologiczny środek transportu również przez zaangażowanie odbiorców w mediach społecznościowych. To jedno z działań projektu „Bezpiecznie Koleją – Wybierz Kolej – Europejski Rok Kolei”, który dofinansowuje Unia Europejska.

Wygraj czytnik ebooków

Do końca listopada na profilu Europejski Rok Kolei na Instagramie trwa konkurs, w którym można wygrać czytnik ebooków wraz z abonamentem do wirtualnej biblioteki. Jakie są warunki uczestnictwa? Wyślij zdjęcie ze swojej podróży pociągiem na adres e-mail organizatora. Uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia. Najciekawsze z nich zostanie nagrodzone, a wyniki będą ogłoszone 10 grudnia 2021 r. na Instagramie Europejskiego Roku Kolei.

Wygraj Xbox Series S

Drugi konkurs trwa do 19 grudnia. Tym razem to zadanie dla osób kreatywnych. Uczestnicy powinni stworzyć własny ciąg dalszy piosenki „Jedzie pociąg z daleka…”. Odpowiedzi należy publikować w komentarzach pod postem konkursowym na Instagramie. Xbox Series S trafi do osoby, która uzyska najwięcej lajków pod swoją propozycją. Wyniki zostaną ogłoszone na Instagramie 20 grudnia 2021 r.

Warunkiem udziału w każdym z konkursów jest dodanie instagramowego profilu Europejskiego Roku Kolei do obserwowanych. Z udziału wykluczeni są pracownicy organizatorów (Urzędu Transportu Kolejowego oraz agencji Partner of Promotion) oraz ich najbliżsi. Pełny regulamin obu konkursów zamieszczony jest na stronie UTK.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony