Partnerzy serwisu:

X Kongres Infrastruktury Polskiej – już za niecałe 2 tygodnie!

Redakcja 26.05.2022 439

X Kongres Infrastruktury Polskiej – już za niecałe 2 tygodnie!
Już 7 czerwca odbędzie w warszawskim Centrum Nauki Kopernik odbędzie się dziesiąta edycja Kongresu Infrastruktury Polskiej, najważniejszego w Polsce wydarzenia poświęconego budowie i rozwijaniu infrastruktury transportowej w naszym kraju. Organizatorami Kongresu są Zespół Doradców Gospodarczych TOR i portal rynekinfrastruktury.pl.
Tematyka tegorocznego Kongresu skupi się wokół wątków takich jak: sytuacja w branży infrastruktury w obecnym otroczeniu gospodarczo-politycznym, realizacja i finansowanie inwestycji w dynamicznej sytuacji rynkowej (waloryzacja kontraktów, wzrost cen materiałów budowlanych) oraz relacje na linii inwestorzy – generalni wykonawcy. Porozmawiamy o planach i wyzwaniach inwestycyjnych stojących przed rynkiem. Sesją towarzyszącą Kongresowi będzie też III Forum Obiektów Infrastruktury Mostowej i Tunelowej – poświęcone problematyce mostów i tuneli, ich budowy i utrzymania.

Do udziału w wydarzeniu zaprosiliśmy przedstawicieli najważniejszych urzędów, instytucji, firm i uczelni związanych z branżą infrastruktury i transportu. Co roku na Kongresie gościmy ponad 600 uczestników reprezentujących biznes, świat nauki, władze centralne i samorządowe różnego szczebla, organizacje pracodawców oraz podmiotów zlecających realizację inwestycji.
Szczegółowe informacje o Kongresie oraz możliwość rejestracji są dostępne są na stronie: kongresinfrastruktury.pl
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony