Partnerzy serwisu:

Wzajemne honorowanie biletów ŁKA i PKP IC z powodu utrudnień na torach

Jakub Madrjas 20.12.2019 2,7k

Wzajemne honorowanie biletów ŁKA i PKP IC z powodu utrudnień na torach
Marcin Kucięba
W związku z utrudnieniami w ruchu pociągów, związanymi z prowadzonymi przez Zarządcę Infrastruktury pracami modernizacyjnymi linii kolejowych, Łódzka Kolej Aglomeracyjna i PKP Intercity, w okresie od 22 grudnia 2019 r. do 12 grudnia 2020 r., wprowadzają na obszarze aglomeracji łódzkiej ograniczonej stacjami Łódź Widzew, Zgierz, Pabianice pełne wzajemne honorowanie biletów - poinformowali przewoźnicy.
Honorowane obejmuje wszystkie bilety ważne na przejazdy pociągami ŁKA we wszystkich pociągach uruchamianych przez PKP Intercity oraz wszystkie bilety ważne na przejazdy pociągami PKP Intercity we wszystkich pociągach uruchamianych przez ŁKA.

Przewóz rzeczy, rowerów i zwierząt przez podróżnych, będzie mógł odbywać się zgodnie z przepisami obowiązującymi u przewoźnika, za pośrednictwem którego odbywa się podróż. Podróżnym, z biletami PKP Intercity, nie będą wydawane nieodpłatne bilety dodatkowe ze wskazaniem miejsca do siedzenia. Pasażerowie będą mogli zająć wolne miejsce do siedzenia, w wagonach kl. 2, do czasu zgłoszenia się osoby posiadającej bilet ze wskazaniem tego miejsca - informują przewoźnicy. 

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony