Partnerzy serwisu:

Wytypuj ilu pasażerów przewiozła polska kolej w 2019 roku? UTK ogłasza konkurs

inf. pras. utk 04.01.2020 2,4k

Wytypuj ilu pasażerów przewiozła polska kolej w 2019 roku? UTK ogłasza konkurs
fot. MS, Rynek Kolejowy
UTK już drugi raz organizuje konkurs na wytypowanie liczby pasażerów kolei pasażerskiej w Polsce za ubiegły rok. Zapraszamy do udziału!
– W poprzedniej edycji konkursu otrzymaliśmy ponad 100 zgłoszeń. Zwycięzca wytypował liczbę pasażerów kolei w 2018 r. różniącą się jedynie o 0,003% od rzeczywistej. W tym roku również można wygrać atrakcyjne nagrody. Wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie: ilu pasażerów przewiozła polska kolej w 2019 r.? – zachęca Urząd Transportu Kolejowego.

Urząd Transportu Kolejowego zbiera dane o pasażerach od wszystkich przewoźników i publikuje je w dziale Statystyki, analizy i monitoring rynku. Statystyki obejmujące liczbę pasażerów są zbierane co miesiąc i publikowane na koniec następnego miesiąca. Z ostatniej publikacji miesięcznej wynika, że w okresie styczeń-listopad 2019 r. przewieziono 307426263 pasażerów.

Nagrodą w konkursie jest album w twardej oprawie wydany z okazji 15-lecia Urzędu Transportu Kolejowego pt. „Kolejnictwo Polskie – Polish Railways”, kalendarz z fotografiami kolejowymi oraz zestaw gadżetów od UTK.

Konkurs trwa do 17 stycznia 2020 r. do północy. Aby wziąć w nim udział należy podać szacowaną liczbę z dokładnością do jednego pasażera, zaakceptować regulamin oraz podać swoje imię, nazwisko i adres e-mail. Zwycięzcą będzie ta osoba, u której różnica między udzieloną odpowiedzią a prawidłową liczbą pasażerów będzie najmniejsza. W przypadku gdy kilka osób udzieli prawidłowej odpowiedzi organizator przewidział maksymalnie trzy nagrody. Jeśli prawidłowych odpowiedzi będzie więcej, zdecyduje pierwszeństwo w udzieleniu odpowiedzi mierzone jako czas oddania głosu na serwerze organizatora.

Publikacja oficjalnych danych dotyczących liczby pasażerów nastąpi 31 stycznia 2020 r. i tego samego dnia ogłosimy wynik konkursu. Prosimy jedynie pamiętać, że zgodnie z regulaminem każdy uczestnik może udzielić odpowiedzi tylko raz korzystając z jednego adresu e-mail. Na ten adres będzie wysłana informacja o wygranej.

Aplikacja do zgłoszeń w konkursie znajduje się TUTAJ.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Wyniki przewozowe
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony