Partnerzy serwisu:

Wysokość waloryzacji umów o zamówienia publiczne. Jak ją zmaksymalizować?

Jacek Płaza 07.03.2023 684

Wysokość waloryzacji umów o zamówienia publiczne. Jak ją zmaksymalizować?
fot. US Army Corps of Engineers (licencja CC – wikmedia commons)
W czasach gospodarczej niepewności i szybkiego wzrostu cen zmiany umowy o zamówienie publiczne i ich waloryzacja są szczególnie palącą kwestią. Jak daleko może sięgać zmiana umowy opartej o Ustawę PZP? Co robić, jeśli waloryzacja nie została uwzględniona w umowie i jak maksymalizować jej wysokość? Czy aneks jest jedynym sposobem zmiany umowy z zamawiającym?
Odpowiedzi na te pytania przybliży adwokat Agnieszka Zaborowska, założycielka Zaborowskiej Kancelarii Adwokackiej, w ramach szkolenia „Umowa o zamówienie publiczne – dopuszczalne sposoby jej zmiany i waloryzacji”, które odbędzie się 15 marca 2023 r. w godzinach 9:00-15:00 w formule online. Rejestracja nadal jest otwarta, choć cena promocyjna jest dostępna tylko do 7 marca: www.tor-konferencje.pl/

Uczestnicząc w szkoleniu, dowiesz się, jak skutecznie i zgodnie z prawem zmienić umowę o zamówienie publiczne. Prowadząca wskaże i omówi najbezpieczniejsze podstawy prawne do zmiany umowy. Poznasz również ryzyko występujące w procedurze zmiany umowy i możliwości jego minimalizacji.

Uczestnicy szkolenia przyjrzą się najczęściej wykorzystywanym mechanizmom waloryzacji umowy o zamówienie publiczne i ich podstawom prawnym. Ponadto zapoznają się z błędami popełnianymi w praktyce przy formułowaniu postanowień waloryzacyjnych.

Zapraszamy do zapisania się na szkolenie!
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony