Partnerzy serwisu:

Wysokie standardy utrzymania systemów detekcji stanów awaryjnych dSAT

informacja prasowa voestalpine Signaling Poland 06.06.2022 1,8k

W 2022 roku na sieci kolejowej w Polsce pracuje łącznie ponad 230 systemów dSAT wyprodukowanych przez firmę voestalpine Signaling Poland i należących do PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Wszystkie są utrzymywane zgodnie z wysokimi wymaganiami dotyczącymi obsługi technicznej systemów, zawartymi w instrukcji Ie-3 , w planach utrzymania czy dokumentacji produktu. Dotyczy to zarówno systemów w okresie gwarancji jak i po jej zakończeniu. Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego wybrane aspekty działań utrzymaniowych zespołów odpowiedzialnych za realizację usług posprzedażnych.
Od ponad 30 lat firma voestalpine Signaling Poland (wcześniej TENS) z Sopotu jest sprawdzonym partnerem w zakresie produkcji, dostaw, wsparcia technicznego oraz usług posprzedażnych systemów detekcji stanów awaryjnych taboru dSAT z rodziny ASDEK.

Wysokie wymagania dla systemów, dotyczące dostępności oraz wiarygodności danych pomiarowych stawiane przez Zarządców Infrastruktury, motywują producenta urządzeń do ciągłego doskonalenia rozwiązań technicznych, również tych związanych z podatnością utrzymaniową. Jednocześnie jest to wyzwanie dla pracowników voestalpine, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i unikalne kompetencje, stając się w ten sposób wiarygodnymi partnerami dla klientów i partnerów firmy.  

Wieloletnie doświadczenie współpracy między voestalpine a PKP PLK S.A. zaowocowało podpisaniem kolejnej, centralnej umowy serwisowej na lata 2022-2025. Jej zakres obejmuje wykonywanie wszystkich planowych i nieplanowych działań utrzymaniowych systemów dSAT, merytoryczne wsparcie techniczne oraz współpracę w trakcie wykonywania aktywności obsługi diagnostycznej. W ten sposób wszystkie systemy dSAT po zakończeniu okresu gwarancji mają zapewnioną ciągłość pełnej obsługi technicznej.

Dzięki wypracowanym na wysokim poziomie praktykom we współpracy między firmami, procesy utrzymaniowe w zakresie systemów dSAT należą do najbardziej transparentnych i efektywnych na sieci kolejowej zarządzanej przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Jest to możliwe również dzięki zbudowaniu przez voestalpine Signaling Poland sieci własnych placówek serwisowych na terenie całego kraju, tworzonych przez pracujących z pasją, zaangażowanych i kompetentnych inżynierów i techników.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Voestalpine
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony