Partnerzy serwisu:

Wypadek z Vectronem w okolicy Koła

Jakub Madrjas 25.03.2016 2,6k

arrow
arrow
Wypadek z Vectronem w okolicy Koła
Fot. Michał Denys
Wypadek z Vectronem w okolicy Koła
Wypadek z Vectronem w okolicy Koła
Wypadek z Vectronem w okolicy Koła
W czwartek o godzinie 22:30 na odcinku towarowej linii Ponętów – Dąbie n. Nerem pociąg towarowy najechał na ostatni wagon z węglem innego pociągu towarowego. Nie było poszkodowanych.
Jak informuje PKP PLK, do wypadku doszło w miejscowości Tarnówka w gminie Dąbie, na odcinku towarowej linii Ponętów – Dąbie n. Nerem (woj. wielkopolskie, powiat kolski). Pociąg towarowy przewoźnika Ciech Cargo najechał na ostatni wagon z węglem pociągu towarowego PKP Cargo. – Nie było poszkodowanych. nie ma zagrożenia dla środowiska – informuje rzecznik PKP PLK Mirosław Siemieniec. Okoliczności zdarzenia ustali specjalna komisja. Na zdjęciu z w wypadku widać, że uczestniczyła w nim wynajęta z DB Schenker lokomotywa Vectron 5 170 056.

– Teren jest zabezpieczony, działają służby techniczne. Sprawdzone są już urządzenia sterowania. Na miejscu jest dźwig i przygotowuje wkolejenie lokomotywy i usuniecie uszkodzonego wagonu. Linia powinna być przejezdna ok. godziny 18:00. Zdarzenie nie ma wpływu na kursowanie pociągów pasażerskich – dodaje rzecznik.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony