Partnerzy serwisu:

Wypadek spowodował duże utrudnienia na linii Warszawa – Grodzisk

Jakub Madrjas 13.06.2017 2,7k

Wypadek spowodował duże utrudnienia na linii Warszawa – Grodzisk
fot. Martyn Janduła
Szereg pociągów zostało odwołanych po wypadku z udziałem osoby postronnej, do którego doszło na linii 447 Warszawa – Grodzisk. Szlak jest już przejezdny, ale mogą występować utrudnienia wtórne.
Utrudnienia w ruchu pociągów na linii Warszawa – Skierniewice (na odcinku Warszawa Ursus Niedźwiadek – Warszawa Ursus) trwały już od siódmej rano. Wiele pociągów jest opóźnionych, kilka zostało odwołanych lub kursuje w skróconej relacji. Ruch przywrócono przed godziną 10:00.

Na czas utrudnień wprowadzono wzajemne honorowanie biletów ZTM Warszawa w pociągach KM oraz biletów na przejazd pociągiem KM w pociągach SKM Warszawa na odcinku Warszawa Wschodnia – Pruszków (w obu kierunkach), oraz honorowanie biletów Kolei Mazowieckich – KM w pociągach PKP IC na odcinku Skierniewice – Warszawa Wschodnia (w obu kierunkach). Obowiązywało do godziny 10:00.

Jak podaje TVN Warszawa, przyczyną utrudnień był wypadek na stacji Warszawa Ursus. – 100 metrów przed przystankiem mężczyzna został potrącony przez pociąg – poinformowała Iwona Jurkiewicz z zespołu prasowego policji.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony