Partnerzy serwisu:

Wypadek gimbusa z drezyną pod Tomaszowem Lubelskim

Martyn Janduła 07.12.2016 461

arrow
arrow
Wypadek gimbusa z drezyną pod Tomaszowem Lubelskim
fot. KWP w Lublinie
Wypadek gimbusa z drezyną pod Tomaszowem Lubelskim
Wypadek gimbusa z drezyną pod Tomaszowem Lubelskim
Dzień 6 grudnia źle zapamięta grupa dwanaściorga dzieci, które tego dnia uległy wypadkowi na przejeździe kolejowym. Kierowca autobusu szkolnego zderzył się z nadjeżdżająca drezyną. Policja ustala przyczyny tego zdarzenia.
Do wypadku doszło ok. godziny 13:20. Zdarzenie miało miejsce na przejeździe kolejowo-drogowym na linii Zwierzyniec – Hrebenne koło stacji Susiec. O koło godz. 13:20 autobus szkolny wjechał na niestrzeżony przejazd kolejowy, przez który przejeżdżała drezyna przewożąca podkłady kolejowe.

Jak podaje policja z Tomaszowa Lubelskiego, gimbus został przepchnięty po torach kilkadziesiąt metrów. W autobusie podróżowało 12 dzieci wieku od 6 do 15 lat, opiekun i kierowca. Decyzją służb ratunkowych uczniowie zostali przewiezieni do szpitala, gdzie przeszli badania. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Z ustaleń wstępnych wynika, że 47-letni kierowca autobusu oraz maszynista drezyny wraz z dwoma innymi mężczyznami w kabinie byli trzeźwi. Policjanci ustalają okoliczności wypadku, w którym autobus szkolny wjechał na tory kolejowe i zderzył się z drezyną. Zdarzenie szczegółowo bada teraz specjalna komisja.

Kierowca szkolnego autobusu miał bezpiecznie rozwieźć uczniów po zajęciach szkolnych do swoich domów.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony