Partnerzy serwisu:

Wykonawca Warszawy Zachodniej naprawił uszkodzoną sieć trakcyjną [aktualizacja]

Jakub Madrjas 05.09.2022 3,9k

Wykonawca Warszawy Zachodniej naprawił uszkodzoną sieć trakcyjną [aktualizacja]
zdjęcie ilustracyjneFot. PKP Polskie Linie Kolejowe SA
Wykonawca modernizacji stacji Warszawa Zachodnia uszkodził sieć trakcyjną – podała PKP PLK. Były duże utrudnienia w ruchu pociągów, ale sieć została szybko naprawiona.
Jak podaje PKP PLK, dziś po godz. 10.00 w obszarze stacji Warszawa Czyste wykonawca prac – firma Budimex – uszkodził siec trakcyjną. Stacja, pełniąca ważna role w systemie komunikacji kolejowej, jest nieprzejezdna. Naprawa uszkodzeń planowana jest przez kilka godzin.

Od strony Warszawy Zachodniej przez stację Warszawa Czyste przebiegają trasy pociągów regionalnych i dalekobieżnych w kierunku Poznania, Krakowa, Wrocławia, Katowic.

- Zmiany w komunikacji mogą wynosić nawet kilkadziesiąt minut. Informacje o zmianach są na bieżąco – tak szybko, jak to jest możliwe – przekazywane na stacjach i przystankach. Służby techniczne przystąpiły do prac - zapewnił Karol Jakubowski z biura prasowego PKP PLK.

ZTM Warszawa informuje o utrudnieniach w kursowaniu pociągów SKM i KM na trasie Warszawa Zachodnia (peron 9) – Warszawa Gdańska.

Aktualizacja [godz. 12:40] - Informujemy, że sieć trakcyjna na stacji Warszawa Czyste została już naprawiona i jest pełna przejezdność na dwóch torach przez stację Czyste - podał Budimex.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony