Partnerzy serwisu:

Wykolejenie w Kamieńcu Ząbkowickim [zdjęcia]

Michał Szymajda 09.08.2022 7,4k

arrow
arrow
Wykolejenie w Kamieńcu Ząbkowickim [zdjęcia]
Fot. Marcin Gliński, twitter
Wykolejenie w Kamieńcu Ząbkowickim [zdjęcia]
Wykolejenie w Kamieńcu Ząbkowickim [zdjęcia]
W nocy doszło do wykolejenia pociągu towarowego na stacji Kamieniec Ząbkowicki na Dolnym Śląsku. Występują problemy z ruchem pociągów.
Jak poinformowało nas rano biuro prasowe PKP Polskich Linii Kolejowych, do niebezpiecznego zdarzenia doszło na węzłowej stacji Kamieniec Ząbkowicki o godzinie 3 w nocy.

– Stacja Kamieniec Ząbkowicki, na której o godzinie 3:00 doszło do wykolejenia 7 wagonów przewożących tłuczeń, jest przejezdna. O godzinie 8:00 służby techniczne PLK, po usunięciu części wagonów i sprawdzeniu stanu torów, przywróciły przejazdy pociągów – napisał Radosław Śledziński z biura prasowego PKP PLK.

Jak dodaje, na miejscu cały czas pracują służby. Do sprawnego usuwania skutków zdarzenia wykorzystywany jest m.in. specjalny pociąg ratunkowy i sieciowy. Konieczna będzie naprawa rozjazdu i ok. 50 m fragmentu toru na stacji.

– Zakończenie wszystkich prac szacowane jest obecnie do piątku. O zmianach w rozkładzie jazdy informowani są pasażerowie na stacjach i przystankach oraz za pośrednictwem www.portalpasazera.pl – dodaje Śledziński.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony