Partnerzy serwisu:

Wykolejenie TLK Pogoria w Subkowach

Michał Szymajda 08.10.2017 10,4k

Wykolejenie TLK Pogoria w Subkowach
zdjęcie ilustracyjneFot. ms, Rynek-Kolejowy.pl
Pociąg TLK 54170 „Pogoria” relacji Gdynia Główna – Bielsko Biała wykoleił się na stacji Subkowy. Jak informuje PKP PLK – nie ma rannych w tym zdarzeniu.
Do zdarzenia doszło podczas przejazdu składu przez rozjazd, przy przejściu z toru nr 1 na tor nr 2 na stacji Subkowy. Pociąg prowadziła lokomotywa EU07-005. Dwa wagony składu wypadły z szyn. Nikomu z 200 pasażerów pociągu nic się nie stało. Po trzech godzinach niewykolejone wagony odłączono od pociągu i kontynuowały one podróż do Bielska Białej.

Szlak pomiędzy Tczewem a Bydgoszczą był nieprzejezdny do godziny 3 w nocy w niedzielę, o godzinie 3:20 PKP PLK poinformowały o braku ograniczeń w ruchu. Pociągi kierowane były trasą objazdową od Tczewa przez Iławę, Toruń, do Bydgoszczy. Analogicznie w stronę przeciwną. Dla pasażerów, którzy utknęli pomiędzy Bydgoszczą a Tczewem na szlaku, organizowana była autobusowa komunikacja zastępcza.

31 sierpnia TLK Pogoria także uległa wykolejeniu, niedaleko od miejsca, gdzie do zdarzenia doszło 7 października. Piszemy o tym tutaj.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony