Partnerzy serwisu:

Wszystko o tramwajach w Polsce – raport Railway Market CEE Rolling Stock

Michał Grobelny 13.06.2016 1

Wszystko o tramwajach w Polsce – raport Railway Market CEE Rolling Stock
Fot. Rynek Kolejowy
Railway Market CEE Rolling Stock – anglojęzyczny portal podejmujący tematykę taboru kolejowego w Europie Środkowo-Wschodniej zaprezentował raport “Trams in Poland 2016”, będący kompendium wiedzy na temat infrastruktury i taboru tramwajowego w naszym kraju. To opracowanie przygotowane w języku angielskim, dedykowane dla podmiotów zagranicznych, zainteresowanych aktualną sytuacją we wspomnianej sferze.
“Trams in Poland 2016” to analiza opisująca eksploatację i produkcję tramwajów w naszym kraju, a także realizowane i planowane inwestycje w infrastrukturę dla takich pojazdów w polskich miastach. Dokument, przygotowany przez portal Railway Market – CEE Rolling Stock, jest źródłem wiedzy o wszystkich podmiotach tramwajowych działających w Polsce, typach pojazdów, a także o ich planach zakupowych i modernizacyjnych. Opracowanie przekazuje kluczowe informacje na temat jednego z największych rynków tramwajowych w naszym regionie i całej Europie.

Zawartość raportu to:
– szczegółowy opis “tramwajowych” miast w Polsce – informacje na temat przedsiębiorstw eksploatujących tramwaje, ich specyfiki i strategii, planów pozyskiwania nowych pojazdów i modernizacji starych jednostek. Wszystkie dane wizualizowane są w przejrzysty sposób, przy użyciu tabeli i fotografii.
– przewidywania odnośnie spodziewanych zamówień na nowe pojazdy na polskim rynku,
– przewidywania odnośnie planowanych inwestycji infrastrukturalnych,
– lista wszystkich pozyskanych w ostatnich latach tramwajów w rozbiciu na poszczególne miasta wraz z informacją o wartości poszczególnych kontraktów,
– szczegółowe informacje na temat firm zajmujących się produkcją i modernizacją tramwajów w Polsce – wiadomości na temat ich oferty, podpisanych kontraktów oraz dane historyczne.

Raport “Trams in Poland 2016” to ponad 70 stron informacji, przeznaczonych dla:
– zagranicznych firm dostarczających produkty i rozwiązania przeznaczone na polski rynek tramwajowy,
– podmiotów planujących wejście na polski rynek tramwajowy,
– firm doradczych,
– innych podmiotów związanych z rynkiem tramwajowym w naszym kraju.

Raport “Trams in Poland 2016” jest powiązany z raportem “Railway Rolling Stock in Poland 2016” (opracowaniem na temat całokształtu taboru kolejowego eksploatowanego w Polsce) oraz z European Rolling Stock Forum, największą i najbardziej prestiżową konferencją w Polsce i w regionie poświęconą zagadnieniom produkcji, zakupu i modernizacji taboru kolejowego.

Szczegółowe informacje na temat raportu - cena i zawartość: TUTAJ.Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony