Partnerzy serwisu:

Wszystko o przetargu na zakup nowych pociągów dla Metra Warszawskiego – podczas ERSF 2017

Michał Grobelny 15.02.2017 349

Wszystko o przetargu na zakup nowych pociągów dla Metra Warszawskiego – podczas ERSF 2017
Fot. Rynek Kolejowy
Metro Warszawskie zostało Złotym Partnerem Europejskiego Forum Taborowego 2017 (ERSF 2017), które odbędzie się już 15 marca w Warszawie. Na potrzeby tego podmiotu podczas konferencji zostanie zorganizowany specjalny panel, podczas którego będzie można uzyskać informacje na temat szykowanego przez spółkę przetargu na zakup nowych pociągów dla potrzeb rozbudowywanej II linii stołecznego metra.
W poprzednich latach podczas Europejskiego Forum Taborowego dyskutowano na temat funduszy europejskich na tabor kolejowy w kolejnej unijnej perspektywie budżetowej, korzyści jakie mogą odnieść producenci pojazdów po wprowadzeniu w życie IV Pakietu Kolejowego, możliwości zakupów taboru towarowego i finansowania takich przedsięwzięć, sytuacji na rynku przewozów pasażerskich, spójności pomiędzy inwestycjami w tabor i infrastrukturę, szans oraz nisz dla regionalnych i pozaunijnych producentów pojazdów szynowych na europejskim rynku.

W tym roku jednym z tematów będzie planowany duży zakup taboru dla Metra Warszawskiego. Jednym z punktów programu konferencji będzie sesja pytań i odpowiedzi (dyskusja z udziałem sali), podczas której uczestnicy spotkania będą mogli zadawać pytania przedstawicielom spółki odnośnie planowanego przetargu. – W tej chwili zakładamy, że zakup będzie dotyczył 45 pociągów. Takie są dyspozycje ze strony organizatora transportu, jakim jest ZTM. Pod tę wielkość przygotowujemy zamówienie – mówił na temat planowanego przetargu portalowi Transport-Publiczny.pl Jerzy Lejk, prezes Metra Warszawskiego.

Sesja dedykowana temu tematowi będzie wyjątkową okazją do pozyskania szczegółowych informacji na temat planowanego przetargu Metra Warszawskiego dla wszystkich tych, którzy planują wystartować w tym postępowaniu. Więcej informacji na temat wydarzenia: TUTAJ.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony