Partnerzy serwisu:

EC Engineering pomoże zbudować Alstomowi nowe pociągi TGV

inf. pras. 24.08.2019 3,7k

EC Engineering pomoże zbudować Alstomowi nowe pociągi TGV
Fot. Miroslav.broz / CC BY-SA 3.0
Firma EC Engineering dostarcza przyrządy do produkcji elementów pudeł aluminiowych nowych pociągów Kolei Dużych Prędkości TGV we Francji. To efekt trwającej już 5 lat współpracy z francuskim producentem taboru kolejowego Alstom Transport.
Krakowscy inżynierowie będą współuczestniczyć w budowie nowej generacji szybkich pociągów. Zaprojektowali już stanowiska produkcyjne do wykonania części podwozia i ścian pociągu. Przyrządy wyprodukowane zostaną m.in. w zakładzie firmy w Mielcu. Po walidacji i testach zostały przekazane do Francji, gdzie w przyszłym roku w fabryce w La Rochelle produkowane będą części do TGV. Już wkrótce inżynierowie z EC Engineering zaprojektują i wyprodukują kolejne przyrządy, tym razem do składania szkieletu pociągu.

Udział w produkcji TGV to kontynuacja trwającej ponad 5 lat współpracy z firmą Alstom Transport, w ramach której EC Engineering wykonała i dostarczyła podobne instalacje, min. linie produkcyjną metra w Rijadzie, czy też stacje montażu do pociągów metra dla Lyon i Lille, Hanoi.

EC Engineering jest jednym z największych na świecie dostawcą usług projektowych głównie na rynki Europy Zachodniej i Azji. Poza działalnością projektową spółka wytwarza oprzyrządowanie i komponenty do pojazdów w swoich dwóch zakładach produkcyjnych.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony