Partnerzy serwisu:

Wracają pociągi SuperRegio do Zatoru

inf. pras 27.05.2021 5k

Wracają pociągi SuperRegio do Zatoru
Fot. PolRegio
Kategoria pociągów SuperRegio od 29 maja znów pojawi się na małopolskich torach. Pociągi te zostają uruchomione aby udogodnić podróżnym dojazd do Parku Rozrywki "Energylandia" w Zatorze.
Połączenia SuperRegio są uzupełnieniem kolejowej oferty przewozowej w kraju. Przewoźnik uruchamia je na zasadach komercyjnych – bez dofinansowania, w oparciu o otwarty dostęp do torów. Jak tłumaczą PR, SuperRegio uruchomiono by łączyły ważne ośrodki miejskie i turystyczne w Polsce. Najnowszą kategorię pociągów uruchomiono w Małopolsce na linii Kraków – Zator i Katowice – Zator.

Z Katowic...

Jak tłumaczy przewoźnik, SuperRegio na trasie Katowice – Zator przez Mysłowice i Oświęcim ma na celu łączyć najważniejszy ośrodek miejski Śląska z Zatorem i Energylandią, największym rodzinnym parkiem rozrywki w Polsce. Przebycie trasy zajmie ok. 1,5 h, a za normalny bilet wg oferty „Połączenie w dobrej cenie” zapłacimy 12,00 zł. Pociąg będzie kursował od 29 maja do 20 czerwca w piątki, soboty i niedziele oraz dodatkowo 3 czerwca i od 25 czerwca do 28 sierpnia codziennie.

...i z Krakowa

Do Zatoru dojedziemy teraz również bezpośrednio z Krakowa Głównego. Przejechanie całej trasy zajmie ok. 1 h. Za normalny bilet wg oferty „Połączenie w dobrej cenie” z Krakowa do Zatoru zapłacimy 11,50 zł. Pociąg będzie kursował od 29 maja do 26czerwca w piątki, soboty i niedziele oraz dodatkowo 3 czerwca i od 27 czerwca do 28 sierpnia codziennie.

Sprzedaż biletów na połączenia SuperRegio będzie prowadzona we wszystkich kanałach sprzedaży, w tym poprzez aplikację mobilną i stronę internetową Polregio. W pociągach SuperRegio będą obowiązywać wszystkie ulgi ustawowe, a także popularne oferty Polregio: „Ty i raz, dwa, trzy”, „RegioSenior”, „Razem w Polskę Standard”, „Razem w Polskę Komfort” oraz Taryfa Razem dla posiadaczy Regiokart – podsumowuje przewoźnik.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
POLREGIO
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony