Partnerzy serwisu:

Ukraiński rap o Balczunie. Proponują PKP swojego piosenkarza

jd, wu 27.04.2016 306

Ukraiński rap o Balczunie. Proponują PKP swojego piosenkarza
Zibrowfot. YouTube
Ukraiński zespół Pluszowy Brooklyn nagrał hip-hopową piosenkę, w której dziękuje Polsce za Wojciecha Balczuna „muzyka rockowego, lidera zespołu Chemia”, który w zeszłym tygodniu został szefem tamtejszych kolei. W rewanżu proponują, by PKP przyjęły ukraińskiego piosenkarza Pawło Zibrowa, który też występuje w piosence.
Balczun to profesjonalny menedżer, który swego czasu wyprowadził na prostą PKP Cargo, a także szefował radzie nadzorczej PLL LOT. W zeszłym tygodniu został dyrektorem generalnym Ukrzaliznicy, czyli Kolei Ukraińskich. Od czasu przemian zapoczątkowanych przez demonstracje na kijowskim Majdanie do ukraińskiego rządu chętnie zapraszani są politycy zagraniczni. Były prezydent Gruzji Michaił Saakaszwili został gubernatorem Odessy, Leszek Balcerowicz jest od niedawna doradcą i przedstawicielem prezydenta Poroszenki w rządzie. Zagraniczni politycy dają gwarancję, że nie są zamieszani w lokalne układy. Z podobnego powodu od kilku lat merem Kijowa jest były bokserski mistrz świata Witalij Kliczko, któremu zaufali mieszkańcy miasta.

Balczun jest jednocześnie, z czego jest dumny, liderem zespołu rockowego Chemia, z którym nagrał kilka płyt. Przez lata swoją aktywność zawodową dzielił z profesjonalną aktywnością muzyczną.

„Polskie Koleje Państwowe, weźcie do siebie Pawło Zibrowa!” – śpiewają w upowszechnionym na You Tubie teledysku raperzy z Pluszowego Brooklynu. Potem pojawia się sam Pawło Zibrow, który przekonuje, że na kolei zna się doskonale. Zibrow, to ukraiński śpiewak, baryton, odznaczony honorowym tytułem „narodowego artysty Ukrainy”.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony