Partnerzy serwisu:

Wojciech Balczun w KGHM International?

Rynek Infrastruktury 29.01.2013 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
 
 
Komentarze:
2013-01-29 16:16:01 Autor: Fan
---.dynamic.gprs.plus.pl
Powodzenia prezesie , gdziekolwiek się znajdziesz. A my odetchniemy z ulgą .
2013-01-29 16:25:28 Autor: Iluzjonista
---.play-internet.pl
Co to za firma krzak* te KGHM International, że nawet nie ma swojej strony internetowej.
*krzak jak liść opadnie to i firma się rozpadnie.

Ciekawe gdzie będzie Balczun pracował w Warszawie czy na obczyźnie gdzieś w Kanadzie lub Chile. Jakoś to dziwne. Nie znam poważnego menadżera, który by chciał mieć swój gabinet na Grenlandii. Jakaś pralnia pieniędzy ? Widać, że chłop jest bardzo zachłanny. Zostawi rodzinę aby tylko mógł naładować walizy pieniędzy :)
Jakby nie było to w KGHM też politycy pociągają za uzdę bo skarb państwa ma tzw. złotą akcję i prawo obsadzania stanowiska prezesa zarządu. Ten natomiast ma prawo obsadzić osobę w spółce zależnej np. International.
International kojarzy mi się z dawnych lat z fuszerką i ogólnie czymś nietrwałym a głównie z nieodpowiedzialnym producentem.

\"KGHM do 2018 roku koncern zamierza stać się siódmym producentem miedzi na świecie\".
Dotychczas uważałem, że KGHM jest wydobywcą bo miedź wydobywa się a nie produkuje. Jeśli coś produkuje się z miedzi to na ogół w hutach. A hut KGHM to chyba narazie nie ma.
2013-01-29 16:45:59 Autor: Fiodor
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@iluzjonista
http://www.quadrafnx.com/pl/
coś tam mają:)

Czyli kolejna spółka SP, specyficzny rodzaj menadżerów spółek SP czyli rynek zmonopolizowany bądź zoligopolizowany, czyli de facto samo się kreci. Trzeba tylko za bardzo nie s...olić.
Bardziej do mnie przemawiają umiejętności zdobyte na rynku, o ile w Polsce (i szerzej UE) coś takiego jeszcze istnieje.
2013-01-29 16:50:05 Autor: zmęczony
---.icpnet.pl
Normalne. 5 lat na jednym stołku w Grupie PKP, to tylko kolejarze potrafią, bo alternatywy nie ma. Bankowcy też, gdy ich z banku nie wywalą. Wprawdzie Hartmut Mehdorn prezesował DB przez 9 lat, ale on zarabiał rocznie ponad 3 mln euro. Nasz rekordzista, Andrzej Wach, prezesem PKP S.A. był 6 lat za śmieszne pieniądze. Balczun ma lat 45 i na koncie medialny sukces. Teraz idzie po pieniądze.
2013-01-29 19:18:13 Autor: x
---.dynamic.chello.pl
Ludzie, nie piszcie bzdur o jakiejś tam spółce-córce spółki Skarbu Państwa (załatwionej pod stołem)! Tej klasy menadzęr może chcieć się sprawdzać tylko w szanujących się spółkach prywatnych!!!
2013-01-29 19:57:50 Autor: hihot
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
... Takiego menadżera na kolei nigdy nie było - i chyba nie szybko kiedyś będzie (a szkoda) na kolei. Fajnie - że trafił on do PKP Cargo i zrobił z niej firmę dochodową, konkurencyjną i rynkową (a tylko przewozy towarowe w Polsce są nastawione na konkurencję międzynarodową). Bardzo dziękujemy Panie Prezesie za dokonania i za posiadanie kręgosłupa (co mało który menadżer posiada). Wszystkiego najlepszego na nowej drodze ....
2013-01-29 21:47:13 Autor: MARIETTA
---.walbrzych.vectranet.pl
TAK, REDAKCJA NIE ODPOWIADA WIĘC MOĹťNA PISAĆ CO SIĘ CHCE, NIEZALEĹťNIE CZY KTOŚ ZNA SIĘ NA TYM FACHU - JAKIE SŁOWA BĘDĄ UĹťYTE W TEKŚCIE ? NIEWAĹťNE, MYŚLĘ, ĹťE PAN PREZES BALCZUN JAK SZCZUR Z OKRĘTU - PIERWSZY UCIEKA GDY PRZEDSIĘBIORSTWO PKP CARGO SA ZATOPIŁ? A KTO DOPROWADZIŁ DO UPADŁOŚCI TAK OLBRZYMIEJ FIRMY? MY PRACOWNICY? KTÓRZY BOIMY SIĘ WŁASNEGO CIENIA PRZED KAĹťDĄ OSOBĄ KTÓRA SIEDZI PO DRUGIEJ STRONIE BIURKA W GABINECIE! KTÓRA MA CIUT WIĘCEJ \"WŁADZY\"?? WSZYSCY PRACOWNICY GRUPY CARGO POWINNI WYJŚÄ† Z BIUR OPÓŚCIĆ STANOWISKA PRACY I SZTURMEM ZROBIĆ PORZĄDEK BO TO DZIĘKI NAM TYM NAJNIĹťSZYM STANOWISKOM I PENSJOM UTRZYMUJEMY OSOBY KTÓRE KAŻĄ SIĘ ICH BAĆ - NIE BĘDĘ WIĘCEJ PISAĆ BO JEŚLI PRZECZYTAJĄ TO KOLEJARZE Z KRWI I KOŚCI TO BĘDĄ WIEDZIEĆ O CO CHODZI,
AHA JEDNO ZDANIE: DZIENNIKARZE ZA DUĹťO MAJĄ DO POWIEDZENIA DLACZEGO? ANO BO CZUJĄ SIĘ \"PROKURATORAMI\" W SWEJ DZIEDZINIE! MY NIE STRAJKUJEMY DLA JAZDY W 1 KLASIE, MY SIĘ DOMAGAMY WOLNYCH PRZEJAZDÓW DLATEGO ĹťE TO NIE PRZYWILEJ A DODATEK DO PENSJI NASZYCH MARNYCH ZAROBKÓW - KAĹťDY ZAKŁAD MA DODATEK TJ: TAURUN, GÓRNICY, WOJSKO, MARYNARZE, HUTNICY A PRZEDE WSZYSTKIM NASI NOMINOWANI CZYLI CAŁA ELITA W RZĄDZIE, SEJMIE, SENACIE ONI MAJĄ ZA DARMO, WIĘC O CO CHODZI? BO JA ABY MIEĆ PRZEJAZD 99% MUSZĘ ZAPŁACIĆ ZA WYDANIE BILETU KTÓRY KOSZTUJE 600 PLN + PODATEK WIĘC NIC NIE MA ZA DARMO!!!!! PANIE MINISTRZE NOWAK!!!! ZA DARMO BYŁO W LATACH 1928 - 1980 WIĘC DLECZEGO SKORO TAK PKP JEST NA TAPECIE PBLICZNEJ NIKT SIĘ NIE PRZYJMUJE DO PRACY U NAS? LUDZI BRAK NA POSTERUNKACH , UKRÓCIĆ OD NACZEKNIKÓW DO PREZESÓW CZOŁEM KOLEJARZE!!!!!
2013-01-29 22:29:23 Autor: ineseketruketor
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Całkowicie się zgadzam z poprzednikiem. Zawód kolejarza w Polsce został zdegradowany do niespotykanego wcześniej poziomu, i nie chodzi tu wcale o wysokich rangą pseudo kolejarzy tylko o ludzi, którzy swoją ciężką pracą (zresztą coraz gorzej opłacaną) zarabiają na cały ten bałagan. wszyscy już zapomnieli, że kolej to nie menedżerowie tylko ci, bez których pociągi jeździć nie będą czyli Dyżurni Ruchu, Maszyniści, Manewrowi i wielu jeszcze, których się w ogóle nie zauważa.
2013-01-30 00:03:34 Autor: Z branży
---.warszawa.vectranet.pl
2013-01-29 16:25:28 Autor: Iluzjonista ---.play-internet.pl

Szanowny Iluzjonisto. Grzecznie Ci powiem. Skończ pierd...ć.
Typowo polskie zachowanie i pier..nie. Ciesz się, że ludzie mają pracę i firma się rozwija.
2013-01-30 04:35:23 Autor: zawszetensam
---.docsis.tczew.net.pl
Podziękowania dla prezesa za wszystko co zrobił dla PKP cargo mimo ze nie był kolejarzem gdy przychodził , utożsamial się z kolejarzami i stawiał na ludzi , był wsród nich nie wstydził się munduru kolejowego .Zycze sukcesów osobistych zawodowych i muzycznych gdziekolwiek będziesz panie prezesie.
2013-01-30 08:58:41 Autor: 001
---.net.stream.pl
Fakt,tego nowego to w mundurze kolejowym nie widzialem.
2013-01-30 09:20:10 Autor: stary emeryt kolejowy
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ĺťeby nosić mundur kolejowy to trzeba zdać egzamin kolejowy na jakiekolwiek stanowisko.Pokazujący się w mundurach prezesi to przebierańcy,nie kolejarze.
2013-01-30 10:18:59 Autor: Zdzichu
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sukces goni sukces. Zmniejszenie ilości zakładów i pierwsze wielkie zwolnienia. Sukces krzyczą media. Następny rok, następne zwolnienia\' znowu sukces. I tak 20 tysięcy ludzi. W większości starszych, doświadczonych fachowców. Bo na nich w szczególności zagięli parol panowie dyrektorzy reprezentujący pana prezesa. Starzy byli niepokorni? Za dobrze znali kolej? Za dużo wiedzieli? Za bardzo byli związani z miejscem pracy i mogli utrudniać, niektóre pseudo reformy? Za mało zarabiali, żeby przymkąć oczy jak ich zwierzchnicy, na niektóre zdumiewające posunięcia. Odeszli w większości dobrowolnie, bez sprzeciwu związków, chełpił się w prasie \"pracodawca roku\". Cynik? Jest zysk. Sukces! PKP Cargo wyszło na prostą! Jasne, jak się nie płaci 20 tysiącom ludzi, jak się nie inwestuje w tabor, w naprawy, w zaplecze, jak się likwiduje i wyprzedaje wszystko co się da, to nawet jak się przegrywa przetargi, traci klientów i przewozy spadają- jest zysk! Zobaczymy tylko jak długo. Rok 2013, to już pokaże.
2013-01-30 12:59:02 Autor: emeryt
---.dzialdowo.vectranet.pl
Stary teraz w mundurze nie uświadczysz oni się wstydzą tym że pracują na kolei
2013-01-30 13:51:08 Autor: Jadziś
---.play-internet.pl
Co to był za prezes to sami zauważyliście. Był prezesem jednej z największych spółek Grupy PKP a jednocześnie przewodniczącym radny nadzorczej konkyrencyjnego LOTu ! Takie jaja to tylko w Polsce :)
2013-01-30 18:49:16 Autor: stary emeryt kolejowy
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Jadziś. Oraz twórca i czołowy gitarzysta kapeli rockowej CHEMIA.I to chyba najlepiej mu wychodziło.
2013-01-31 05:50:53 Autor: sped
---.adsl.inetia.pl
Wciągając wnioski z powyższej informacji należałoby przypuszczać, że teraz Ney z CARGOSPEDU do Chile, Wojtczak do Kandy, Janicki z TRADETRANSU na Grenlandię, a Krajowe Biuro Doradztwa Finansowego będzie pewnie mogło świadczyć swoje tzw.?usługi doradcze? korzystając z ulg na bilety lotnicze ? wszak Balczun pozostaje przewodniczącym RN PLL LOT. :)
A tak na poważnie, skoro Balczun zadufany w swoje wydumane zdolności menedżerskie aspiruje do kariery międzynarodowej! W takiej sytuacji mogę stwierdzić, że miałem do czynienia ze wszystkimi dotychczasowymi prezesami PKP CARGO S.A. i w mojej ocenie ich wiedzy merytorycznej i fachowości jeden z nich mógłby zarządzać MICROSOFTEM, a drugi INTELEM. Balczunowi zaś pozostawiłbym Klub Sportowy TĘCZA (te polskie komedie) i to po uwzględnieniu tego czego nauczył się w Cargo.
2013-02-01 20:11:53 Autor: to ja
---.walbrzych.vectranet.pl
ZGADZAM SIĘ Z PRZEDMÓWCĄ DOBRZE DOBRANA TREŚÄ† I SENS PISMA POZDRAWIAM LOGICZNYCH :)
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony