Partnerzy serwisu:

WKD na celowniku UTK. Przewoźnik na razie nie komentuje

wu, Rynek Kolejowy 22.06.2015 156

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
Komentarze:
2015-06-22 10:56:28 Autor: ,
---.lukman.pl
A mogła WKDka pójść bardziej w stronę tramwaju.
Napięcie w sieci mieli ( gdyby była jaszcze chęć /pomysł dogadania się z TW i zwiększenia przez to zasięgu świadczonych usług na kształt tramwaju podmiejskiego jak w okolicach Łodzi) i tylko tabor - Swing /Jazz/ Twist Duo lub inne modele dwukierunkowe.
A tak mają problemy z UTK...
2015-06-22 11:45:04 Autor: pmpoznan
---.dynamic.gprs.plus.pl
WKD zachciało być się kolejką... to teraz będą mieli problem z UTK, a tak gdyby poszli w innym kierunku, np tramwajów podmiejskich i wyrwać się ze szpon UTK problemu by nie było, wpierw było by trzeba wpompować dość duże pieniądze w trasę WKD i w nowoczesny tabor który był by dostosowany do potrzeb WKD która nadal była by Warszawską Koleją Dojazdową ale już na zasadzie tramwaju, WKD mogła by jak przedmówca napisał współpracować z TW i jak dawniej WuKaDka mogła by wjeżdżać do miasta.
2015-06-22 12:39:02 Autor: kk
---.dynamic.chello.pl
@ , @pmpoznan - co wy za bzdury piszecie...

Jezeli WKD doprowadza do takich nieprawidlowosci to rece opadaja na ich podejscie do bezpieczenstwa.

Brawo UTK!
2015-06-22 12:49:02 Autor: Tomasz..
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak mnie rozwalają komentarze "specjalistuf" którzy twierdzą, że WKD powinno iść w stronę tramwaju. Proponuje abyście najpierw pojeździli trochę WKD, ale nie raz nie dwa, a tak jak ja - 15 lat niemal dzień w dzień i dopiero później pisali farmazony na temat tego, czy WKD powinna być "w stronę tramwaju".
2015-06-22 13:38:15 Autor: szczur
---.dynamic.mm.pl
Starają sie chłopaki z UCzeKa jak tylko mogą. No i bardzo dobrze. Każdy jadący pociąg to potencjalne zagrożenie dla ludzi i samochodów. A zagrożenie należy eliminować, tak długo, aż będzie całkowicie zoptymalizowane.
Kiedy niebezpieczeństwo będzie już całkiem zneutralizowane, proponuję pojechać na zasłużoną balangę. Najlepiej busem z ciemnymi szybami, z zaprzyjaźnionej firmy szwagierpola.
2015-06-22 15:46:46 Autor: ,
---.lukman.pl
Tomasz'u , sam popatrz na to realnie:
- obecny tabor tramwajowy ma już wystarczające parametry
(moc, pojemność, skrajnia...)
- wspólne parametry sieci i toru ( napięcie 600VDC i V szlakowa zbliżone jak nie równe tj 80km/h)...no dobra ma być 3000VDC

A co do "specjalistuf"... fakt Polibudy Warszawskiej ni Wyższej Szkoły Śpiewu i Tańca w Radomiu nie kończyłem, ale w przeliczeniu na kilometr szlaku koszt tramwaju jest mniejszy.
Ale aspiracje są aspiracjami...po prostu proza życia - będziesz teraz bujał się pojazdami projektu który PESA zakupiła, bo sama nie miała czasu na własny ( była zawalona inną robotą). Z niewydolną klimą i skopanym podwoziem...
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony