Partnerzy serwisu:

Wiszący tor na linii 207. Woda podmyła znaczny fragment nasypu [film]

Michał Szymajda 23.06.2020 15,1k

Na odcinku aż 150 metrów został podmyty nasyp i tor znajdujący się na linii 207 pomiędzy Gardeją a Kwidzynem. Po tym odcinku pociągi pasażerskie obecnie nie kursują.
– Obecnie ustalane są okoliczności uszkodzenia jednotorowej linii kolejowej nr 207 w miejscowości Rozpędziny na odcinku Gardeja – Kwidzyn – napisał Przemysław Zieliński z biura prasowego PKP PLK. Jak dodaje, na miejscu stwierdzono podmycie około 150 metrów toru oraz nasypu.

O podmytym, wiszącym torze poinformowali nas czytelnicy. Wiązali oni sytuację z silnymi opadami deszczu, które utrzymują się nad Polską od przeszło tygodnia. Przyczyna rozległej awarii może być jednak inna. – Wstępnie ustalono, że przyczyną zdarzenia jest uszkodzenie instalacji wodociągowej zakładu produkcyjnego. Na tym terenie wykonawca rewitalizacji linii kolejowej nie prowadził żadnych prac – dodał Przemysław Zieliński.

Zdarzenie nie spowodowało zmian dla pasażerów, ponieważ w związku z modernizacją innych fragmentów linii 207, obecnie pociągi od Kwidzyna do Grudziądza zastępowane są autobusową komunikacją zastępczą.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony