Partnerzy serwisu:

Wirtualne wycieczki po najnowszych składach PKP Intercity

Jakub Madrjas 31.03.2016 1,1k

Wirtualne wycieczki po najnowszych składach PKP Intercity
fot. PKP IC
Sprawdź, jak wygląda wnętrze pojazdów Flirt3 i Pesa Dart. PKP Intercity zaprasza na wirtualny spacer po swoich najnowszych pojazdach.
Składy Flirt3 i Pesa Dart dołączyły do pociągów, które można zwiedzać wirtualnie. Wystarczy wejść na stronę internetową PKP Intercity i pod linkiem https://www.intercity.pl/pl/site/dla-pasazera/informacje/nasze-pociagi/intercity/flirt.html#trip zobaczyć wnętrze pojazdu FLIRT3, a pod linkiem https://www.intercity.pl/pl/site/dla-pasazera/informacje/nasze-pociagi/intercity/pesadart.html#trip pociągu Pesa Dart – informuje przewoźnik.

Podczas wirtualnej wycieczki podróżni mogą obejrzeć pociąg, m.in. człony 1. i 2. klasy, część restauracyjną, miejsca na rowery czy nowoczesną toaletę. Zainteresowani koleją „od kuchni" mogą również zajrzeć do kabiny maszynisty i sprawdzić jak wygląda pulpit sterowania pojazdem.

– Dodatkowo na specjalnych podstronach poświęconych każdemu z najnowszych składów znalazły się niezbędne informacje na temat ich wyposażenia czy tras, po których kursują. Podróżni mogą również sprawdzić rozkład miejsc w pociągu – informuje PKP Intercity. 

Oboma typami składów pasażerowie PKP Intercity mogą podróżować pociągami od grudnia. Kursują one w atrakcyjnej cenowo kategorii Intercity, a na ich pokładzie na podróżnych czeka wiele udogodnień, takich jak np.: wygodne fotele, gniazdka elektryczne, nowoczesne toalety klimatyzacja czy Wi-Fi. Składy zostały także przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, podróżujących z małymi dziećmi czy pasażerów z rowerami i nartami. Przewoźnik jest bardzo zadowolony z wyników przewozowych pociągów prowadzonych przez nowe składy. Piszemy o tym tutaj.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
STADLER
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony