Partnerzy serwisu:

Wielkopolska wysyła na naprawy cztery EN57 AKW

Jakub Rösler 23.04.2022 3,2k

Wielkopolska wysyła na naprawy cztery EN57 AKW
Fot. Koleje Wielkopolskie
Województwo wielkopolskie właśnie ogłosiło przetarg na naprawę P4 dla czeterech jednostek EN57 AKW. Na naprawę każdego z pociągów przeznaczono po 100 dni.
Województwo Wielkopolskie posiada 7 pociągów EN57 AKW. Są to zmodernizowane pojazdy z serii EN57. Popularne “kible” w barwach regionu kursują na zelektryfikowanych liniach obsługiwanych przez Poznańską Kolej Metropolitalną. Najczęściej można je spotkać na trasie Poznań – Piła czy też Gniezno – Jarocin. Teraz przyszedł czas na przegląd poziomu P4, który muszą przejść cztery jednostki z serii AKW. Właśnie ogłoszono przetarg w tej sprawie.

Postępowanie dotyczy czterech jednostek EN57 AKW o numerach 1031, 1412, 1413 oraz 1434. W ramach naprawy P4 wymienione mają zostać wszystkie obręcze kół, amortyzatory czy też wszystkie reflektory czołowe. Ponadto pojazdy przejdą także naprawę malarską, która pozwoli zniwelować ewentualne ślady zarysowań, korozji czy też graffiti, a także zostaną pokryte powłoką, która ma przeciwdziałać działaniom grafficiarzy.

Naprawę przejdą biletomaty w każdym z pociągów, a wszystkie elementy, jakie będą użyte do naprawy muszą być fabrycznie nowe.

Całość zamówienia ma zostać wykonana w ciągu 270 dni od dnia podpisania umowy, z tym zastrzeżeniem, iż naprawa każdego z “ezetów” musi zostać wykonana w ciągu 100 dni od przekazania do naprawy każdej z jednostek. Startować mogą wykonawcy, którzy wykażą, iż w przeciągu trzech ostatnich lat wykonali co najmniej dwie naprawy okresowe na poziomie P4 lub P5 elektrycznego zespołu trakcyjnego z napędem asynchronicznym, a wartość każdej z napraw była nie mniejsza niż 1,5 miliona złotych brutto.

Oferty w postępowaniu można składać do 23 maja bieżącego roku, a o wyborze zdecyduje cena - 60%, a także okres gwarancji oraz rozszerzonej rękojmi za wady na cały pojazd - 40%.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przetargi
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony