Partnerzy serwisu:

Wielkopolska kupuje jeszcze dwa szt-y dla KW

Jakub Madrjas 09.06.2017 3,5k

Wielkopolska kupuje jeszcze dwa szt-y dla KW
Fot. Koleje Wielkopolskie
Przetarg Kolei Wielkopolskich na cztery spalinowe zespoły trakcyjne nie wyczerpuje potrzeb taborowych przewoźnika. Kolejne dwa pojazdy kupi dla niego urząd marszałkowski województwa.
W tym tygodniu Koleje Wielkopolskie ogłosiły postępowanie na zakup czterech spalinowych zespołów trakcyjnych. Zamawiający zaznaczył, że pojazdy muszą być wyprodukowane i dopuszczone do eksploatacji po 1 stycznia 2015 roku. Więcej na ten temat piszemy tutaj.

Jak się okazuje, to nie koniec zakupów w Wielkopolsce. Właściciel KW – Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego – ogłosił własne postępowanie, na dostawę dwóch dwuczłonowych spalinowych zespołów trakcyjnych. Podobnie jak w przypadku Kolei Wielkopolskich, Urząd zaznaczył, że chodzi o dostawę pojazdów wyprodukowanych i dopuszczonych do eksploatacji po 1 stycznia 2015 roku.

Oprócz dostawy urzędnicy chcą, by dostawca zajął się udzieleniem instruktaży technicznych w zakresie obsługi i utrzymania pojazdów. Spalinowe zespoły trakcyjne mają zostać dostarczone do Punktu Utrzymania Taboru spółki Koleje Wielkopolskie.

Kryteria udzielenia zamówienia to termin wykonania zamówienia (30%), długość okresu gwarancji na cały każdy pojazd (10%) oraz cena (60%). Zamówienie trzeba zrealizować do 15 grudnia 2017 roku. Otwarcie ofert w połowie lipca.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony