Partnerzy serwisu:

Wielkopolska blisko zakupu Linka

Michał Szymajda 09.09.2021 4,9k

Wielkopolska blisko zakupu Linka
Fot. ms, rynek-kolejowy (zdjęcie ilustracyjne)
Tylko jedna oferta wpłynęła w przetargu, który Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ogłosił na zakup używanego spalinowego zespołu trakcyjnego.
Przedmiotem zamówienia była dostawa jednego dwuczłonowego spalinowego zespołu trakcyjnego. Nie musi być nowy - wystarczy, żeby został wyprodukowany po 2014 roku. W postępowaniu wpłynęła jedna oferty - od Pesy, na kwotę 9,5 mln zł netto (11,685 mln zł brutto). Taki był też budżet na to zadanie. Zakup jest więc formalnością.

Pojazd ma być przeznaczony do wykonywania wojewódzkich kolejowych przewozów pasażerskich na liniach regionalnych. W końcu ubiegłego roku do KW dotarły pierwsze dwa fabrycznie nowe spalinowe Impulsy 2, które kursują głównie z Poznania do Wągrowca, później dołączył do nich trzeci.

Po ewentualnym podpisaniu umowy z Pesą, urząd marszałkowski oczekuje udzielenia instruktaży technicznych w zakresie utrzymania pojazdu, udzielenia gwarancji na pojazd, oprogramowanie oraz dokumentację techniczną, opracowania i przekazania dokumentacji technicznej a także udzielenia licencji na dokumentację techniczną i oprogramowanie.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony