Partnerzy serwisu:

Wielkopolska chce kupić używany spalinowy zespół trakcyjny

Michał Szymajda 04.08.2021 5,9k

Wielkopolska chce kupić używany spalinowy zespół trakcyjny
Fot. ms, rynek-kolejowy (zdjęcie ilustracyjne)
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ogłosił przetarg na zakup dwuczłonowego zespołu trakcyjnego z napędem spalinowym. Nie musi być nowy.
Jak czytamy w specyfikacji zamówienia, „Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego dwuczłonowego spalinowego zespołu trakcyjnego, wyprodukowanego i dopuszczonego do eksploatacji po 1 stycznia 2015 r., przeznaczonego do wykonywania wojewódzkich kolejowych przewozów pasażerskich na liniach regionalnych”. Urząd oczekuje ponadto udzielenia instruktaży technicznych w zakresie utrzymania pojazdu, udzielenia gwarancji na pojazd, oprogramowanie oraz dokumentację techniczną, opracowania i przekazania dokumentacji technicznej a także udzielenia licencji na dokumentację techniczną i oprogramowanie.

Samorząd jest w stanie wydać na maksymalnie 6-letni pojazd 9,5 miliona złotych netto. Kryterium udzielenia zamówienia w 60% stanowi cena, a w 40% okres gwarancji na pojazd oraz „oprogramowanie oraz dokumentacja techniczna”. Oferty można składać do 7 września.

W końcu ubiegłego roku do KW dotarły pierwsze dwa fabrycznie nowe spalinowe Impulsy 2, które kursują głównie z Poznania do Wągrowca, później dołączył do nich trzeci. Wielkopolska czeka jeszcze na czwarty pojazd. W wypadku tego przetargu urząd chce kupić pojazd, który był już wcześniej używany.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony