Partnerzy serwisu:

Więcej pociągów z Przemyśla na Ukrainę. Kiedy ruszą z Wrocławia i Warszawy?

Michał Szymajda 08.10.2021 4,7k

Więcej pociągów z Przemyśla na Ukrainę. Kiedy ruszą z Wrocławia i Warszawy?
Fot. ms (zdjęcie ilustracyjne)
Ukrzaliznycia przygotowuje się do uruchomienia rozkładu jazdy 2021/2022. Będą pewne nowości w planie kursowania pociągów, w tym interesujące dla osób podróżujących z Przemyśla.
Koleje Ukraińskie zapowiedziały, że od grudnia zechcą uruchamiać dwa kolejne pociągi z Przemyśla. Miałyby dołączyć do dwóch, które zostaną reaktywowane już 10 października, o czym piszemy tutaj. Ciekawostką jest to, że pociągi miałyby kursować wyłącznie w relacji Lwów – Przemyśl. Przewoźnik nie informuje jakim taborem będzie obsługiwać połączenia.

Zapytaliśmy również PKP Intercity czy i kiedy zamierza uruchomić pociągi z Warszawy do Kijowa i z Wrocławia do Lwowa. Przypomnijmy, że dzięki wprowadzeniu korzystnego cennika, przed epidemią koronawirusa pociągi mocno zyskały na popularności.

– Termin wznowienia składów „Lwów Ekspress” i „Kiev Express” nie został jeszcze ustalony przez strony. Połączenia z Polski będą wznawiane etapowo – ich kolejność i daty uruchomienia będą zależne od potoku podróżnych – napisała Agnieszka Serbeńska z biura prasowego PKP Intercity.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony