Partnerzy serwisu:

Więcej biletomatów PKP Intercity na polskich stacjach

Michał Szymajda 26.08.2022 2,9k

Więcej biletomatów PKP Intercity na polskich stacjach
Fot. PKP Intercity
Zapytaliśmy PKP Intercity o plany rozszerzenia sieci automatów biletowych na polskich stacjach. 
Jak informuje „Głos Pomorza”, na stacji w prawie stutysięcznym Słupsku w końcu stanął automat biletowy, który postawiło tu Polregio. Na potrzebę takie rozwiązania wskazywano w Słupsku od lat, z uwagi na bardzo duży ruch pasażerski w sezonie letnim. Liczba pasażerów wzrasta zwłaszcza po reaktywacji całorocznych pociągów do Ustki. Tymczasem okazuje się, że automat trafił do Słupska z Kołobrzegu, ponieważ tam trwa remont dworca. Można w nim kupić także bilety spółki PKP Intercity.

Zapytaliśmy PKP Intercity o plan montażu automatów biletowych także w innych lokalizacjach. Urządzenia tego typu świetnie radzą sobie z rozładowywaniem kolejek do kas zwłaszcza w miejscowościach, gdzie mamy do czynienia ze sporą sezonowością ruchu. Okazuje się, że PKP Intercity ma takie plany.

– PKP Intercity planuje rozszerzenie sieci biletomatów. Obecnie trwają przygotowania do ogłoszenia nowego postępowania na agencyjną sprzedaż biletów w automatach biletowych. Równolegle trwają prace nad ustaleniem priorytetowych lokalizacji dla tych urządzeń – odpowiedziała na nasze pytania spółka.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony