Partnerzy serwisu:

Wicepremier i minister gospodarki objął patronatem Kongres Kolejowy 2015

mg, TOR Konferencje 12.06.2015 126

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
Komentarze:
2015-06-12 11:46:50 Autor: jaja kobyły kolejarz
---.internetdsl.tpnet.pl
Ubezpieczenia przewoźników kolejowych - jakie zmiany planuje UTK?

Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączone.

A cóż to? Szanowna redakcja obawia się zarzutu o lobbowanie na rzecz towarzystw ubezpieczeniowych?
2015-06-12 23:02:56 Autor: ast
---.31.119.57.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Miejmy nadzieję że wszyscy uczestnicy konferencji zostaną zaproszeni na przejazd linią łączącą największe aglomeracje (po warszawskiej) czyli Katowice-Kraków. Wrażenia gwarantowane. I po tej przejażdżce Pan minister uroczyście powinien się podać do dymisji. Stan tej linii i sytuacja z jej modernizacją (a właściwie jej braku) to symbol degrenolady tej agenturalnej władzy której przedstawicielem jest pan Piechociński
2015-06-13 23:26:03 Autor: Kolejarz realista
---.dynamic.mm.pl
Wreszcie.
Coś drgnęło, pozytywnie drgnęło w PO i polityce. Może drgnie w gospodarce polskiej. Podobnie powinno być w PKP.
Nominowana minister, nominowany prezes PKP S.A, nominowani członkowie zarządu PKP, nominowani (rzekomo po konkursach ) prezesi zarządów spółek kolejowych, nominowani członkowie tychże spółek, nominowani kolesie na stołkach dyrektorów biur, dyrektorów regionów, dyrektorów zakładów pracy. Wszyscy super fachowcy od kolei pracują na niej od pół roku, roku a może
dwóch. Żałośni fachowcy od siedmiu boleści, którzy wywindowali swoje pensje w sposób niewyobrażalny. Są jeszcze kominy fabryczne w Polsce, ale ustawa kominowa dla kolesiów nie obowiązuje.
Pseudo fachowcy z PO mają wyuczony zawód : prezes , wiceprezes, członek zarządu, przewodniczący rady nadzorczej spółki kolejowej, członek rady nadzorcze. Kolesie przechodzą jak poczwarki z jednej rady nadzorczej do drugiej. Fachowcy od niczego zarządzają na kolei. W sposób pokazowy ,lekceważący, bufonowy, chamski zwalniali wzorowych pracowników kolejowych.
Czy mamy prawo uwierzyć w praworządność na kolei – chyba nie, dopóki nie zrobi się wtórnej czystki. Bo dotychczasowe zmiany były realizowane zgodnie z zasadą wasze ulice nasze kamienice. Oj mośki do czego doprowadzicie ?
Panie Boże widzisz to i nie grzmisz. Miejmy nadziej, że jesień 2015 wykopie tych super fachowców i przywróci normalność.
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony