Partnerzy serwisu:

Wiceminister Bittel w Zakładzie Usług Taborowych Remtrak

inf. prasowa 29.11.2016 241

Wiceminister Bittel w Zakładzie Usług Taborowych Remtrak
Fot. Remtrak
– Oddawana dziś do użytku inwestycja pomoże urzeczywistnić wizję spółki, którą jest uzyskanie statusu nowoczesnego zakładu wykonującego naprawy i modernizacje taboru szynowego dla sektora przewozów pasażerskich i zapewniającego wysoki, stabilny potencjał działalności – powiedział 29 listopada 2016 r. wiceminister infrastruktury i budownictwa, Andrzej Bittel podczas uroczystości w Zakładzie Usług Taborowych Remtrak w Idzikowicach.
Wiceminister podkreślił, że zakończenie budowy hali napraw i lakierni pozwoli na zwiększenie liczby rocznych przeglądów wagonów, przeprowadzanych przez Remtrak. Wyraził też przekonanie, że inwestycja przyczyni się do powstania nowych miejsc pracy i będzie skutkowała pojawieniem się korzyści dla lokalnej społeczności.

– Zbudowany obiekt będzie stanowił duże wsparcie dla właściciela Spółki, którym jest PKP Intercity. Z nowoczesnym zapleczem technicznym naprawy taboru osiągną nowy poziom, w pełni zgodny z poziomem utrzymania przewidzianym w dokumentacji pojazdów. Ponieważ misją Spółki jest świadczenie usług wysokiej jakości w zakresie napraw i modernizacji pasażerskiego taboru kolejowego, skutki uruchomienia nowej hali pozytywnie wpłyną na rynek utrzymania pojazdów kolejowych – zaznaczył Bittel.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony