Partnerzy serwisu:

Wiata w Prudniku dalej czeka na remont

Jakub Madrjas 07.01.2019 1,4k

Wiata w Prudniku dalej czeka na remont
Fot. czytelnik RK
Minął rok, odkąd PKP SA obiecało remont zagrażającej bezpieczeństwu wiaty w Prudniku. Niestety, na poprawę sytuacji pasażerowie jeszcze poczekają. 
O sytuacji pisaliśmy równo rok temu. Nasz Czytelnik miesiącami interweniował w sprawie fatalnego stanu wiaty peronowej i zwisających niebezpiecznie nad przejściem przewodów. Po naszym zgłoszeniu PKP SA zapewniła, że "w najbliższym czasie" przeprowadzone zostaną najpilniejsze prace zabezpieczające wiatę na dworcu w Prudniku.

Niestety, obietnic nie udało się spełnić. – Wbrew zapowiedziom wiata nie doczekała się remontu, a jej stan uległ dalszemu pogorszeniu – napisał Czytelnik. Dodał też, że na dworcu (w mieście powiatowym) nie ma już żadnej czynnej toalety. 

PKP SA zapewnia, że tym razem naprawi wiatę. – Nadal mamy w planach przeprowadzenie remontu wiaty w Prudniku, jednak z uwagi na znaczny zakres robót i obecną sytuację na rynku budowlanym nie udało nam się zrealizować go we wcześniej przewidywanym terminie. Remonty, podobnie jak modernizacje czy budowy nowych dworców, zlecamy wykonawcom zewnętrznym. Prace remontowe chcieliśmy zrealizować w pierwszym kwartale br. – zapewnił rzecznik PKP SA Michał Stilger.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony