Partnerzy serwisu:

Węgierski przewoźnik GySEV będzie wyprzedawać tabor

Centrum Prasowe PAP 23.10.2017 2,8k

Węgierski przewoźnik GySEV będzie wyprzedawać tabor
Fot. Mate300 at Hungarian Wikipedia
Węgierski przewoźnik kolejowy GySEV Zrt. (Raaber Bahn) i NetBid GmbH Austria ogłosiły w Budapeszcie nawiązanie kompleksowej współpracy.
Głównym filarem współpracy będzie outsourcing od sprzedaży używanych wagonów pasażerskich i silnikowych w ramach częściowej wymiany floty GySEV. - Dzięki nawiązanemu partnerstwu obydwie firmy będą mogły rozwinąć koncepcję profesjonalnych usług odsprzedaży o zasięgu międzynarodowym. Rozwój odsprzedaży umożliwi wejście na nowe rynki za sprawą wymiany między delegacjami handlowymi i resortami handlu - stwierdził Andreas Weinberger, dyrektor zarządzający NetBid GmbH.

- Usługi NetBid i działania na rzecz modernizacji naszej floty doskonale wpasowują się w outsourcing odsprzedaży. W ramach omawianej współpracy zamierzamy stworzyć nowe wyzwania i możliwości dla międzynarodowych przewoźników kolejowych, którzy chcą podnieść standardy swoich usług, ponosząc umiarkowane koszty - skomentowali Szilárd Kovesdi, dyrektor wykonawczy, i Csaba Ungvari , zastępca dyrektora wykonawczego GySEV Zrt.

Raaberbahn (GySEV) to austriacko-węgierski przewoźnik kolejowy z siedzibą w Sopron na Węgrzech. Udziały w spółce należą w 65,7% do Węgier, w 28,2% do Austrii i w 6,1% do grupy Strabag. Węgierska nazwa spółki brzmi Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút (GySEV), a niemiecka - Raab-Oedenburg-Ebenfurther Eisenbahn (ROeEE); w 2008 r. nazwę zmieniono na Raaberbahn.

NetBid AG to spółka aukcyjna zajmująca się handlem maszynami przemysłowymi z siedzibą w Hamburgu i oddziałami w Bawarii i Badenii-Wirtembergii. Spółka posiada również cztery oddziały międzynarodowe w Austrii, Polsce, Hiszpanii, Czechach, Słowenii i Korei Południowej. NetBid, utworzona jako grupa spółek skupionych wokół NetBid Industrie-Auktionen AG założonej w 1999, zajmuje się międzynarodową wyceną aktywów ruchomych oraz odsprzedażą środków transportu, maszyn i systemów na aukcjach internetowych, tradycyjnych oraz w ramach sprzedaży bezpośredniej.

PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony