Partnerzy serwisu:

Ważna konferencja rozjazdowa już wkrótce!

inf. prasowa 03.10.2016 234

Ważna konferencja rozjazdowa już wkrótce!
Fot. SITK
19 października w Krakowie odbędzie się III Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna Nowoczesne technologie w projektowaniu, budowie i utrzymaniu rozjazdów kolejowych – techniki innowacyjne. Głównym Partnerem konferencji jest Grupa KZN Bieżanów.
Celem wydarzenia jest przedstawienie aktualnych trendów w branży rozjazdowej. Prezentowane będą technologie związane z konstruowaniem i wytwarzaniem rozjazdów kolejowych, racjonalne podeście do kwestii transportu i zabudowy rozjazdów, strategia utrzymania rozjazdów w pełnej sprawności technicznej. Wydarzenie to dedykowane jest przede wszystkim zarządcom sieci kolejowych, firmom wykonującym prace torowe oraz studentom i pracownikom naukowym uczelni technicznych – to właśnie wśród nich propagowane mają być nowinki techniczne i innowacyjne technologie. Wśród ponad trzydziestu prelegentów z kraju i zagranicy znajdą się naukowcy, przedstawiciele producentów konstrukcji rozjazdowych, dostawców ich wyposażenia czy podmiotów specjalizujących się w zabudowie i utrzymaniu tych kluczowych elementów sieci kolejowej.

Konferencja Nowoczesne technologie w projektowaniu… organizowana jest już po raz trzeci przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP (SITK RP) przy współpracy z Unią Europejskich Stowarzyszeń Inżynierów Kolejowych (UEEIV). Konferencję objęły honorowym patronatem Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa oraz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Głównym Partnerem konferencji jest Grupa KZN Bieżanów, której liderem są Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe „Bieżanów” wiodący producent rozjazdów kolejowych, przemysłowych i tramwajowych, a jednym z podmiotów zależnych pozostaje KZN Rail specjalizujący się w zabudowie rozjazdów, całych głowic i układów torowych.

Inauguracja konferencji odbędzie się 19.10.2016 r. o godzinie 9.00 w Pawilonie Konferencyjno-Wystawowym „Kotłownia” Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24. Zapraszamy serdecznie do udziału – więcej informacji znajduje się TUTAJ.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony