Partnerzy serwisu:

Warszawa: Węzeł z prawdziwego zdarzenia na Wilanowskiej. Z siedzibą ZTM-u?

wu, Transport-publiczny.pl 03.08.2015 248

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
Komentarze:
2015-08-03 08:44:52 Autor: G o r a l
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Drugie Młociny na Wilanowskiej? Nie obraziłbym się, bo na razie wysiadanie/wsiadanie do autobusów PB na obydwu dworcach różni się wręcz diametralnie...
2015-08-03 11:10:11 Autor: PITZ filia
---.207.107.13
Zgadzam się z Góralem. Obecny wyglad węzła Metro Wilanowska zdecydowanie trąci myszką i skręca bardziej ku standardom wschodnim, niz europejskim.
Na samej stacji metra Wilanowska nie spotkalem sie z piktogramami czy drogowskazem, jak dojsc na pętle autobusową (a ta oddalona jest o kilkaset metrów, zalezy ktorym wyjsciem opusci sie stacje), byly tylko nazwy ulic, no ale one nic nie mowia osobie, ktora nie dysponuje adresem, tylko np. wie, ze na "metro wilanowska mozna sie przesiasc busza". Za drugim razem juz wychodzac z metra kierowalem sie na parking P+R, bo ten znajduje sie tuz obok placu autobusowego. Samo dojscie to wydeptana sciezka, albo nierowny chodnik z czasow PRLu, dookola jakies tandetne budy.. Faktycznie, miejsce az prosi o jakis "lifting" przynajmniej. Zabrakło jedynie jakiejś "marszrutki" (to taki busik - szybka i sprawna forma transportu publicznego w krajach b. ZSRR), do ktorej mozna by sie przesiasc, no ale stolyca - wiadoma rzecz - trzeba sie z ich brakiem pogodzic.
2015-08-03 22:52:17 Autor: Stefan banderą
---.dynamic.gprs.plus.pl
@PITZ filia
Marszrutki są tanie i szybkie, ale nie pasują do Premium obrazu stolycy, który buduje ZTM HGW.
Ja z tego Dworca Południowego to chyba ze 3 x w życiu korzystałem i to raczej w miejsko-podmiejskich podróżach. ZTMowi ciasno na Senatorskiej?
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony