Partnerzy serwisu:

Warszawa. Dodatkowe pociągi SKM na Służewiec

ZTM Warszawa 05.09.2016 872

Warszawa. Dodatkowe pociągi SKM na Służewiec
Fot. Matryn Janduła
Pracownicy biurowców na Służewcu od dziś mogą skorzystać z dodatkowych pociągów SKM Warszawa. Nowością jest to, że będą one kończyć bieg na tej stacji.
Jak informuje ZTM Warszawa, w  celu ułatwienia dojazdu na Służewiec w trakcie przebudowy ulicy Marynarskiej, w dni robocze od poniedziałku 5 września, kursować będą dodatkowe pociągi linii S3. Pojadą one na trasie skróconej Warszawa Zachodnia – Warszawa Służewiec. Rano będą odjeżdżały z Warszawy Zachodniej o 7:37 i 8:55, a popołudniu ze Służewca do Warszawy Zachodniej o 16:33 i 17:33. W porannym szczycie do stacji Służewiec dojeżdżał będzie również pociąg KM z Pilawy - przyjazd do Służewca o 8:03.

Warszawski Służewiec jest źródłem wielu problemów komunikacyjnych. Niekorzystne są też rozwiązania samej stacji kolejowej, które utrudniają pasażerem korzystanie z niej. Więcej na ten temat - tutaj.

Dodatkowe pociągi to nie jedyna zmiana rozkładu w SKM Warszawa. W związku z prowadzonymi pracami, na odcinku Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO pociągi kursować będą po jednym torze. Rozkłady pociągów linii S3 i S9 oraz KM na linii legionowskiej zostaną w niewielkim stopniu zmienione. Wybrane pociągi SKM linii S9 i KM linii R9 do i z Legionowa będą kursowały tylko do przystanku Warszawa ZOO. Utrzymane zostanie obowiązujące dotychczas w dni robocze wzajemne honorowanie biletów ZTM i KM.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony