Partnerzy serwisu:

Walentynki z Polregio. Gdzie oczekiwać atrakcji?

inf. prasowa 12.02.2018 2k

Walentynki z Polregio. Gdzie oczekiwać atrakcji?
Fot. PolRegio
Z okazji dnia zakochanych Przewozy Regionalne – największy przewoźnik kolejowy w Polsce – przygotował liczne atrakcje, w tym m.in. specjalną promocję biletów.
Pasażerowie, którzy będą chcieli wybrać się w romantyczną podróż otrzymają od Polregio kod rabatowy na zakup kolejnych biletów. Akcja prowadzona będzie od 14.02 do 18.02 br. przez system sprzedaży e-podroznik.pl.

Walentynkowe atrakcje w regionach

Przez żołądek do serca? Rzeczywiście, trudno o lepsze połączenie niż dobra kolacja i romantyczny wieczór we dwoje. Dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności kulinarne czekają wyjątkowe atrakcje: warsztaty kulinarne pod hasłem “Gotuj z Polregio”, które poprowadzi Joanna Studnicka – uczestniczka takich programów jak „Ugotowani” oraz „Master Chef”.

Te nietypowe warsztaty odbędą się 18 lutego br. w pociągu relacji Kraków Płaszów – Kalwaria Zebrzydowska – Kraków Płaszów. Aby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, należy odpowiedzieć na pytanie: "W jaki sposób zaaranżowałbyś randkę ze swoją drugą połówką w pociągu Polregio" Zgłoszenia należy wysłać do 13 lutego na adres: flexiteam@polskapress.pl. W warsztatach weźmie udział 6 par (12 uczestników warsztatów).

Pociąg ze stacji Kraków Płaszów odjedzie o godzinie 12:10. W trakcie podróży będą przygotowywane smaczne przekąski dla zakochanych. Odbędą się także konkursy z niespodziankami. Dodatkowo zwycięska para zostanie zaproszona na walentynkową kolację w jednej z krakowskich restauracji.

Walentynkowy przejazd do Ostródy

Walentynkowe atrakcje przygotowały także inne regionalne oddziały Polregio. 14 lutego w pociągach w woj. kujawsko-pomorskim pasażerowie otrzymają słodki poczęstunek. Mieszkańcy Warmii i Mazur będą mogli wziąć udział w specjalnym przejeździe zmodernizowanym pojazdem EN57ALd na trasie Olsztyn – Ostróda – Olsztyn. Na inauguracyjny przejazd zaproszeni są m.in. przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego, dzieci z Przedszkola nr 23 oraz uczniowie Technikum Samochodowego w Olsztynie. Indywidualni podróżni mogą odbyć przejazd na podstawie biletu okolicznościowego pobranego w kasie biletowej stacji Olsztyn Gł. od dnia 13 lutego 2018 r.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Restrukturyzacja Przewozów Regionalnych
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony