Partnerzy serwisu:

W ten weekend nastąpią zamknięcia przejazdów WKD

Martyn Janduła 21.10.2016 222

W ten weekend nastąpią zamknięcia przejazdów WKD
fot. MJ
Warszawska Kolej Dojazdowa informuje, że w najbliższy weekend przeprowadzi prace związane z modernizacją torów w obrębie kilku przejazdów kolejowych. Oznacza to sporo utrudnień.
Podkowa Leśna i Milanówek

W piątek (21.10.) WKD prowadzić będzie modernizację nawierzchni kolejowej w obrębie wybranych przejazdów kolejowych przy linii nr 48. Konkretnie chodzi tutaj o odcinek od Podkowy Leśnej do Milanówka Grudów.

Od piątku do niedzieli całkowicie zamknięcie dla ruchu kołowego będą przejazdy kolejowe w ciągu ul. Zachodniej/Parkowej w Podkowie Leśnej zlokalizowany w sąsiedztwie przystanku osobowego „Podkowa Leśna Zachodnia” oraz w ciągu ul. Nadarzyńskiej w Milanówku.

Pruszków

Także na linii kolejowej WKD nr 47 w ciągu ul. Sadowej w Pruszkowie (osiedle Tworki) w okresie od dnia 22 października (sobota) do 4 listopada (piątek) nastąpi całkowite zamknięcie przejazdu dla ruchu kołowego.

Zamknięcie przejazdu kolejowego jest związane z prowadzoną modernizacją nawierzchni wraz z niezbędnymi robotami ziemnymi w ramach realizowanej inwestycji pn. „Zaprojektowanie i wykonanie zabudowy urządzeń samoczynnej sygnalizacji przejazdowej (samoczynnego systemu ostrzegania) wraz z robotami towarzyszącymi na ośmiu przejazdach kolejowych linii kolejowej nr 47 zarządzanej przez Warszawską Kolej Dojazdową”.

Jak podkreśla przewoźnik, zamknięcie przejazdu kolejowego w ciągu ul. Sadowej w Pruszkowie pozostaje bez wpływu na ruch pociągów WKD.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony