Partnerzy serwisu:

W KŚ będą utrudnienia w płatnościach kartą z powodu zmiany czasu

inf. prasowa/jm, Rynek Kolejowy 27.10.2017 765

W KŚ będą utrudnienia w płatnościach kartą z powodu zmiany czasu
Fot. KŚ
Zmiana czasu nie wpływa na ruch pociągów Kolei Śląskich. Może natomiast utrudnić płatności kartą przez cały weekend – ostrzega przewoźnik. Z pozytywnych informacji: w Wodzisławiu Śląskim stanął biletomat.
W nocy z 28 na 29 października zacznie obowiązywać czas zimowy. Oznacza to, że każdy z nas będzie musiał przestawić wskazówki zegarów o jedną godzinę do tyłu oraz, że klienci niektórych banków będą musieli liczyć się z utrudnieniami – informują KŚ. W związku z powyższym niektórzy pasażerowie nie będą mieli możliwości zakupu biletów na przejazd pociągiem poprzez np. płatność kartą lub system internetowy. Przewoźnik zachęca do tego, aby w najbliższy weekend wybierać tradycyjną formę zakupu, tj. płacić gotówką.

Przewoźnik informuje też, że wczoraj zamontowano biletomat przy stacji kolejowej w Wodzisławiu Śląskim. Pasażerowie z Wodzisławia Śląskiego sugerowali już w ubiegłym roku, aby zwiększyć dostępność biletów w ich mieście. – Prawie rok temu zdecydowaliśmy się więc na uruchomienie w Wodzisławiu Śląskim tzw. „Punktu na mieście” – agencyjnego punkty sprzedaży, w którym można kupić bilety na nasze pociągi. Punkt ten mieści się w poczekalni dworca autobusowego w Galerii Handlowej Karuzela – przypomina KŚ.

Na tym jednak nie poprzestano. Wczoraj w Wodzisławiu Śląskim został bowiem zamontowany biletomat. Urządzenie znajduje się w poczekalni przy dworcu. Można w nim płacić kartą (choć pewnie nie w najbliższy weekend...) oraz kupić bilety jednorazowe.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony