Partnerzy serwisu:

voestalpine z nową fabryką pod Gdańskiem

RK 23.06.2017 2,3k

arrow
arrow
voestalpine z nową fabryką pod Gdańskiem
Fabryka voestalpine w Trąbkach Wielkich Fot. RK
voestalpine z nową fabryką pod Gdańskiem
voestalpine z nową fabryką pod Gdańskiem
voestalpine z nową fabryką pod Gdańskiem
voestalpine SIGNALING Sopot doczekał się nowego zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Trąbkach Wielkich pod Gdańskiem.
W otwarciu uczestniczył CEO voestalpine VAE – Dieter Fritz, który gorąco gratulował polskim kolegom nowoczesnego obiektu. Dumny z nowego zakładu pracy był Błażej Konkol – wójt gminy Trąbki Wielkie, gdzie stanął obiekt. Nie zabrakło też przedstawicieli PKP PLK czy firm współpracujących z voestalpine. – Ten zakład dedykowany jest produkcji systemów  licznika osi UniAC. To produkt, który z powodzeniem pracuje na sieci PKP PLK i rozwijamy właśnie jego drugą generację. Mamy nadzieję, że dzięki niemu polska kolej stanie się jeszcze bezpieczniejsza. Liczymy też na dalsze zamówienia z zagranicy – powiedział prezes voestalpine SIGNALING Sopot Mariusz Buława.

Nowy obiekt zapewni voestalpine SIGNALING  możliwości rozwoju na wiele lat. Dzięki temu, że w fabryce zbudowano bardzo nowoczesne systemy m.in. zasilania, wentylacji i sterowania, możliwe będzie wykonywanie urządzeń najwyższej jakości. Jest to istotne również  ze względu na chęć ekspansji sopockiej firmy na rynki zagraniczne. Elementy wspomagające funkcjonowanie kolei produkowane przez firmę z Sopotu sprawdzają się bowiem nie tylko w Polsce, ale także w Austrii, Niemczech, Wielkiej Brytanii czy Arabii Saudyjskiej. 

Wkrótce więcej informacji na temat nowego zakładu i fotorelacja z uroczystego otwarcia.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Voestalpine
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony