Partnerzy serwisu:

VagonWEB – popularna strona z zestawieniami wagonów ogranicza działalność

Jakub Madrjas 17.11.2021 10,6k

VagonWEB – popularna strona z zestawieniami wagonów ogranicza działalność
Fot. Mariusz Tuszyński, SM42.pl
Czeski VagonWEB – popularna strona, na której można sprawdzić m. in. w jakim wagonie odbędziemy podróż – ogranicza działalność. Od nowego rozkładu jazdy nie będzie nowych informacji dla wielu państw, w tym Polski.
Informację o ograniczeniu działalności potwierdził "Rynkowi Kolejowemu" właściciel strony Pavel Dvořák. – Ograniczam zestawienia pociągów w nowym rozkładzie jazdy. Reszta funkcji pozostanie bez zmian – stwierdził. W 2022 roku aktualizowane będą tylko zestawienia dla Austrii i Norwegii oraz być może Serbii. Archiwalne zestawienia będą dalej dostępne.

Jak przyznał Dvořák, prowadzenie wszystkich zestawień zajmuje mu zbyt dużo czasu. – Nie jestem też zadowolony ze zmian w jakości danych, część zestawień jest nieaktualnych a nie starcza mi czasu na poprawianie ich – dodał.

Wielu polskich użytkowników jest zawiedzionych, bo na czeskiej stronie otrzymuje kompletne informacje, które powinien przekazać przewoźnik – o tym, ile wagonów będzie miał pociąg, jakie prowadzi wagony, czy gdzie usytuowane jest dane miejsce. Pocieszeniem na pewno jest fakt, że istnieje polska, również prywatna, alternatywa. Można ją znaleźć pod adresem http://koniec.org/pic/zestawienia/.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony